Kotka została porzucona na ulicy. Całkowitym przypadkiem zyskała jednak nową rodzinę, w dodatku bardzo nietypową. Została przyjęta z otwartymi ramionami przez… dwa psy husky! Od tamtej pory zwierzaki są nierozłączne.

Gdy została znaleziona, obawiano się, że ma niewielkie szanse na przeżycie. Kotka trafiła pod opiekę sióstr, które uwielbiają zwierzęta i uratowały ich już wiele. Jednak zwierzak był w bardzo ciężkim stanie i kobiety martwiły się, że z tego nie wyjdzie. Wtedy wpadły na genialny pomysł.

Kotka uratowana przez husky

Kotka miała tylko trzy tygodnie, gdy trafiła pod opiekę właścicielki dwóch husky. Jak mówi jej opiekunka, kicia o imieniu Rosie ledwo przeżyła pierwszą noc w nowym domu. Nie mogła utrzymać się na nogach, była wyziębiona i pozbawiona sił. Wtedy właścicielka zadecydowała, że zaniesie ją swojej suczki, Lilo. Gdy maleńka kotka przytuliła się do ogromnego husky, od razu się rozgrzała! Suczka natychmiast zaczęła zachowywać się, jakby mały kot był jej własnym dzieckiem. Szybko stały się najlepszymi przyjaciółkami.

Kotka zachowuje się jak pies

Zwierzaki są naprawdę nierozłączne. Suczka traktuje kotkę jak swoje dziecko i najlepszą przyjaciółkę. W dodatku kicia wychowana przez Lilo i dwa inne psy husky jest przekonana, że sama jest psem! Naśladuje swoich większych towarzyszy i nie odstępuje ich na krok. Razem z nimi wychodzi na spacery, wydaje dźwięki podobne do szczekania i ochoczo bawi się na śniegu – oczywiście w ciepłym ubranku i pod opieką swojej psiej mamy.

Zwierzęta mają konto na Instagramie, które ma liczne grono fanów. Kotka i jej psi przyjaciele zebrali już prawie 500 tysięcy obserwujących! Nic dziwnego – zdjęcia i filmiki ukazujące ich przygody sprawiają, że serce samo topnieje.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kotka
instagram.com/lilothehusky/

Jako małe kociątko została przygarnięta przez suczkę.

kotka
instagram.com/lilothehusky/

Teraz Rosie i Lilo są nierozłączne.

kotka
instagram.com/lilothehusky/

Kot zachowuje się zupełnie jak jego psi przyjaciele.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 10 ras psów, które całe życie wyglądają jak szczeniaki. Od nich nie da się oderwać wzroku
  2. Ogromny pies zbliża się do 2-letniej dziewczynki. Ciężko uwierzyć, co dzieje się potem
  3. Babcia była przekonana, że zajmuje się gromadką kotów. Dziwnie wyglądający mruczek nie wzbudził jej podejrzeń
  4. Byli przekonani, że uratowali szczeniaczki labradora. Kiedy lekarz powiedział im, co to za zwierzęta, zaparło im dech w piersiach

źródło: boredpanda.com, thedodo.com