Kotka nie odstępowała swojej ciężarnej właścicielki na krok. O tym, jak ogromna może być miłość pomiędzy człowiekiem a zwierzakami od dawna wiemy, ale relacja kot – nienarodzone dziecko jest dla nas nowością! Zachowanie kotki jest naprawdę wzruszające.

Ciąża to magiczny czas, a kotka o imieniu Panda sprawiła, że był jeszcze bardziej unikatowy. Pupil przez cały czas trwania ciąży kładł się na brzuchu swojej właścicielki, przytulał się i mruczał. Tym samym, jeszcze przed narodzinami maleństwo zapoznało się z kotką poprzez dźwięk! Ciekawe, czy rozpozna mruczenie czworonożnego przyjaciela, gdy przyjdzie na świat. 

Nierozerwalna więź 

Od samego początku ciąży 2-letnia Panda chodziła krok w krok za swoją panią, a gdy ta odpoczywała, kładła się jej na brzuchu. Nie odstępowała od swojej Pani i wspierała w trudnych chwilach. Dziś, dzielnie strzeże 3-miesięcznego synka właścicielki Seana, który może spokojnie spać, gdy jest przy nim kotka. Gołym okiem widać, że ta dwójka ma się ku sobie! Cała trójka spędza mnóstwo czasu na wspólnym przytulaniu i pieszczotach. Pięknie patrzeć na taką przyjaźń!

Kotka, która rozczuli każdego

Troska i miłość, którą dała właścicielce kotka podczas ciąży była dla kobiety zaskoczeniem. Przyznaje, że opiekuńczość czworonoga była absolutnie wyjątkowa. Po narodzinach dziecka stosunek kotki nie uległ zmianie — wącha je, zapoznaje się, a czasem też pilnuje. Podobno często kładzie się obok malucha i mruczy mu do snu. Pokazuje, że jej miłość do niego rozpoczęła się dawno przed jego narodzinami!

Mały Sean od najmłodszych lat dorasta ze wspaniałym przyjacielem, Pandą, która od początku zakochała się w niemowlęciu. Cudownie przemierzać świat z czworonogiem, takim jak ta urocza kotka!

Zobacz zdjęcia:

kotka
kochamyzwierzaki.pl

Panda od początku ciąży swojej właścicielki dotrzymywała jej towarzystwa.

kotka
kochamyzwierzaki.pl

Kładła jej się na brzuchu i kojąco mruczała.

kotka
kochamyzwierzaki.pl

Maleństwo zyskało przyjaciela na lata. Oby więcej relacji jak ta!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kot został wyrzucony na ulicę razem z meblami. Przeraźliwe płakał
  2. Chciała zemścić się na byłym, głodziła ich wspólnego psa. Ledwo przeżył
  3. Suczka pitbulla zaczęła rodzić w samochodzie. Gdy właściciel się zorientował, wyrzucił ją z auta
  4. Kot zobaczył zdjęcie właściciela, który nie żyje od lat. Jego reakcja chwyta za serce
  5. Małe zwierzęta, które rozczulą cię na maxa! Są tak słodkie, że aż ciężko się im oprzeć

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Poprzedni artykułGdzie najlepiej siedzieć w samolocie? Oto najbezpieczniejsze miejsca
Następny artykułRodzina królewska skrywa wiele mrocznych tajemnic. Kuzynki Królowej Elżbiety II porzucono w szpitalu psychiatrycznym
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.