Agnieszka Kotońska w rozmowie z Plotkiem wyznała, jak układają się relacje między uczestnikami programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Wydawać by się mogło, że wszyscy się znają i regularnie spotykają, rzeczywistość jest jednak inna. – Znamy się bardzo dobrze, widzimy się podczas różnych sesji zdjęciowych, ale się nie spotykamy

Agnieszka Kotońska to jedna z najbarwniejszych postaci programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Już od kilku lat komentuje programy telewizyjne, dostarczając widzom rozrywki. W rozmowie z portalem Plotek wyznała, że pozostali uczestnicy raczej się ze sobą nie spotykają. 

Agnieszka Kotońska o uczestnikach „Gogglebox” 

Agnieszka Kotońska od ponad 6 lat dostarcza widzom programu  „Gogglebox. Przed telewizorem” mnóstwo rozrywki. Niektóre z jej trafnych komentarzy już przeszły do historii. Dzięki temu uczestniczka zyskała rzeszę fanów w całej Polsce.

Teraz gwiazda w rozmowie z portalem Plotek wypowiedziała się na temat innych uczestników programu, a dokładnie relacji między nimi. Wiele osób może być zaskoczonych, okazuje się bowiem, że nie spotykają się ze sobą przez odległość, jaka ich dzieli. 

Ubolewam nad tym, ale ja z Chodzieży mam do każdego uczestnika bardzo daleko. Jesteśmy rozrzuceni po Polsce. Jedynie do Izy mam ok. 70 kilometrów, więc widziałyśmy się kilka razy – przyznała Agnieszka Kotońska. 

Co więcej, gwiazda przyznała, że każdy ma swoje sprawy i podróżowanie po całej Polsce w celu spotkania nie jest taką prostą sprawą: 

Każdy ma swoje sprawy, jest zajęty. Ja też nie lubię się narzucać, jeśli mam coś ważnego do przekazania, to robię to, jeśli nie, to wolę milczeć – stwierdziła. 

Jak dostać się do programu „Gogglebox. Przed telewizorem”? 

Przy okazji wywiadu dla Plotka Kotońska wyznała, jak dostać sie do programu. Nie jest to łatwe – casting przechodzą osoby, które czymś się wyróżniają.

Uczestniczka podkreślała, że trzeba być barwną postacią, każdy musi wnieść coś nowego do programu: 

Spontaniczność też jest w cenie. Program nie oczekuje ludzi nudnych i bezpłciowych

Warto przypomnieć, że program „Gogglebox” został wyemitowany już w prawie 200 odcinkach. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Plotek 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.