Koty babci były jej oczkami w głowie. Była przekonana, że przygarnęła pod swój dach gromadzę słodkich mruczków. Całą prawdę o podejrzanie wyglądającym zwierzaku wyjawił jej dopiero wnuczek. Babcia nie mogła uwierzyć w to, co jej się przydarzyło. Groziło jej duże niebezpieczeństwo!

Troskliwa babcia postanowiła przygarnąć do domu kilka zabłąkanych kociaków. Całe szczęście jej wnuk zjawił się w idealnym momencie! Gdyby nie on, mogłaby nie odkryć, kogo przygarnęła pod swój dach. Dobre serce kobiety i ogromna miłość do futrzaków mogła zakończyć się tragedią.

Myślała, że przygarnęła koty

Niestety, w rzeczywistości okazało się, że jeden z nich ma niewiele wspólnego z czworonożnym, futrzanym przyjacielem, którego można trzymać pod własnym dachem. Kiedy Eric Hertlein wybrał się w odwiedziny do swojej ukochanej babci, wiedział już, że ta przygarnęła koty pod swój dach.

koty
filing.pl

Babcia przygarnęła pod swój dach kociaki. 

Opowiadała o nich z takim entuzjazmem i miłością, że nie sposób było o tym zapomnieć. W momencie, gdy dotarł na miejsce, doznał prawdziwego szoku. Okazało się, że jego babcia oprócz przeuroczych kociaków, zajmuje się kimś jeszcze. O kogo może chodzić? Otóż dziwnie wyglądającym kociakiem, o którym ostatnio wspominała, był… opos.

Czy można trzymać w domu oposa?

Nasza bohaterka jest idealnym dowodem na to, że… tak. Kiedy dowiedziała się, że jej ukochany Tete jest przedstawicielem gatunku, który raczej nie powinien mieszkać pod jednym dachem z człowiekiem… zupełnie się tym nie przejęła. W końcu zwierzak wychował się u niej i ani razu niczego nie przeskrobał!

Nie ulega wątpliwości, że zwierzak był prawdziwym szczęściarzem, trafiając akurat pod jej dach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

koty
filing.pl

Jeden zwierzak wyglądał inaczej niż inne koty…

koty
filing.pl
W rzeczywistości był to opos! Zwierzęta te często są nosicielami groźnych chorób.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Iberion – grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake – nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake – walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio – flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info – portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion
Poprzedni artykuł11 selfie zrobionych kilka sekund przed tragedią. Na numer 9 ciężko jest patrzeć
Następny artykułJak uratować zniszczone paznokcie? Prosty sposób na piękną i zdrową płytkę