Koty to zaraz obok psów ulubione czworonogi człowieka. Obecnie każdy może wybrać dowolną rasę pupila spośród wachlarza możliwości. Okazuje się, że niektórzy hodują nawet najdziwniejszy ich rodzaj. Pewna kobieta pochwaliła się w sieci niezwykłymi zdjęciami kotów o ludzkich twarzach.

Już w starożytnym Egipcie mogliśmy zaobserwować ślady kultu kotów o ludzkich twarzach. Teraz jest to jednak mało popularne, choć liczba miłośników kotów na świecie stale rośnie. Jedna z kobiet pochwaliła się w sieci niecodziennym wyglądem swoich pupili. Jej koty w miejscu pyszczka miały po prostu… ludzką twarz.

Kot z ludzką twarzą

Tatiana Rastorgueva hoduje profesjonalnie zwierzęta od 2002 roku. Pracuje głównie z lubianą przez wszystkich rasą Maine Coon. To piękne i duże koty, których pyszczki są niemal „ludzki” wyraźne nosy i bystre oczy wywołuje zachwyt u wielu.

Jeden z kotów w hodowli Tatiany, jest jednak wyjątkowy. Jego pyszczek i wyraźny grymas przypomina ludzką twarz. Zdjęcia i wideo z kotem wywołało niemałą burzę wśród wielbicieli kotów. Ludzie dosłownie oszaleli na punkcie szarego futrzaka. Reszta kociaków z hodowli kobiety również ma niezwykłe pyszczki, trzeba przyznać, że Maine Coon Pani Rastorgueva robią spektakularne wrażenie. 

Koty rasy Maine Coon: charakterystyka

Koty rasy Maine Coon są jednymi z największych gabarytowo domowników. Są bardzo przyjazne dla człowieka i chętne do pomocy. Potrafią go odprężyć, uspokoić i dać prawdziwą miłość. Jeżeli ktoś pragnie posiadać na własność takie koty, musi jednak pamiętać, że tak jak każde żywe stworzenie ma ono swoje potrzeby, o które trzeba dbać.

– Każdy człowiek powinien pamiętać, że jest to żywe stworzenie, o własnej duchowej naturze i wymaganiach, z którymi będzie musiał zmagać się przez wiele lat. – wyznaje hodowca.

Jak wam się podoba?

ZOBACZ WIDEO:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Татьяна Расторгуева ???????????????????????? (@catsvill_county)

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Татьяна Расторгуева ???????????????????????? (@catsvill_county)

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chihuahua i mops doczekali się szczeniaków. Wygląd psiaków jest niczym z innej planety
  2. Dziecko umierające ze starości? Niezwykle rzadka choroba
  3. Dwa szczeniaki rzuciły się na spacerującego kota. Jego reakcja mówi wszystko
  4. Trzy dorosłe psy otoczyły nowo narodzone kocięta. Finał nie mógł być inny
  5. Jamnik przyprowadził swoją panią do studzienki. Gdy zajrzała do środka nie mogła przestać płakać
  6. Dwoje pasażerów wycieczkowca nie żyje. Trwa ewakuacja, koszmar pasażerów

 

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Poprzedni artykułTata znalazł w telefonie syna zdjęcie, które go zmroziło. Wydał go policji bez wahania
Następny artykułZostawiła półtoraroczne dziecko z pijaną babcią. Kobieta poszła na imprezę i zażyła narkotyki
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.