Czy chłopak Kourtney Kardashian dopuścił się zdrady? Nad tym zapewne zastanawiało się wielu z nas. Para stanowiła zgrany związek, a matka trójki dzieci w końcu znalazła szczęście w miłości. Po tym, jak ostatnio wyciekły zdjęcia z romantycznej kolacji Younesa z modelką, pojawiły się plotki o jego niewierności. Bendjima postanowił skomentować sytuację. 

Zdarzenie, które wywołało spore zamieszanie w mediach, wydarzyło się zaraz po tym, jak do Internetu wyciekł film, na którym wyraźnie widać jak partner Khloe, będący również ojcem jej dopiero co narodzonego dziecka, dopuszcza się zdrady. ZOBACZ TUTAJ. Każdy współczuł ciężarnej Kardashiance, jednak do sieci szybko wypłynęły zdjęcia, na których partner Kourtney, obściskuje się czule z modelką – Camilą Morrone. Siostry Kardashian mają aż takiego pecha w miłości?

Younes Bendjima wyjawia prawdę

Model nie pozostał obojętny na oskarżenia, które padły w jego stronę. Widać, że Younes był poruszony tym zdarzeniem i na swoim profilu udostępnił zdjęcie artykułu, który został opublikowany przez Daily Mail.

A gdzie sześciu mężczyzn, z którymi również byłem? Piep***nie – podpisał krótko.

Najwyraźniej związek Kourtney Kardashian jest bezpieczny, a parze świetnie się układa. Dobrze, że chociaż jedna z sióstr może cieszyć się wiernością swojego partnera.

ZOBACZ TEŻ:

  1. SexMasterka z nowym klipem „Rak”. Posłuchaj jej piosenki
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Doda wyszła za mąż! Wzięła potajemny ślub
  3. O tym zdjęciu mówią wszyscy. Gwiazda „M jak Miłość” pozuje w majtkach

Źródło: kozaczek.pl