To prawdziwe zaskoczenie. Twórcy serialu „Korona Królów” zdradzają, że w najbliższym sezonie ma wystąpić sama Małgorzata Kożuchowska. Czy aktorka poradzi sobie z rolą, jaką zaproponują jej scenarzyści?

Małgorzata Kożuchowska to jedna z czołowych polskich aktorek telewizyjnych i teatralnych. Jej kariera poszybowała w górę odkąd zagrała Hankę Mostowiak w „M jak Miłość”. Jej rola zakończyła się tragicznym wypadkiem, o którym mówiła cała Polska. Obecnie gra główną rolę w produkcji TVN „Druga szansa”.

Kożuchowska w „Koronie Królów”

Twórcy seriali „Korona Królów” o którym w mediach jest ostatnio bardzo głośno, wpadli na pomysł angażu dla Kożuchowskiej. Czy spowodował to odcinek SNL Polska, w którym występuje aktorka, która jest wyraźnie wystylizowana na Małgorzatę? Być może. Sprytna Ilona Łepkowska, która jest scenarzystką seriali telewizyjnych, zauważyła, że wielkimi krokami zbliża się ostatni sezon „Drugiej szansy”. W związku z tym Małgorzata będzie potrzebowała nowego miejsca pracy. Udział takiej aktorki jak Kożuchowska, z pewnością podniesie rangę „Korony Królów”. Przewiduje się dla niej dwie role, do których by pasowała, kochankę króla lub samą jego żonę.

– Wiek, pozycja, wygląd wielu postaci są określone historycznie, więc tutaj musiałaby to być postać, która pasuje do warunków, jakie ma Małgosia – komentuje Ilona Łebkowska w wywiadzie dla Super Expressu.

ZOBACZ TEŻ: Sparodiowali „Koronę Królów”. Ten HIT trzeba zobaczyć

źródło: Super Express

https://www.instagram.com/p/BduBLTjDxQ6/?taken-by=malgorzatakozuchowska_