Connect with us

Showbiz

Kożuchowska w „Koronie Królów”. Wiemy, kogo zagra

Opublikowane

-

Małgorzata Kożuchowska
WSTECZ1 z 4
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

To prawdziwe zaskoczenie. Twórcy serialu „Korona Królów” zdradzają, że w najbliższym sezonie ma wystąpić sama Małgorzata Kożuchowska. Czy aktorka poradzi sobie z rolą, jaką zaproponują jej scenarzyści?

Małgorzata Kożuchowska to jedna z czołowych polskich aktorek telewizyjnych i teatralnych. Jej kariera poszybowała w górę odkąd zagrała Hankę Mostowiak w „M jak Miłość”. Jej rola zakończyła się tragicznym wypadkiem, o którym mówiła cała Polska. Obecnie gra główną rolę w produkcji TVN „Druga szansa”.

Kożuchowska w „Koronie Królów”

Twórcy seriali „Korona Królów” o którym w mediach jest ostatnio bardzo głośno, wpadli na pomysł angażu dla Kożuchowskiej. Czy spowodował to odcinek SNL Polska, w którym występuje aktorka, która jest wyraźnie wystylizowana na Małgorzatę? Być może. Sprytna Ilona Łepkowska, która jest scenarzystką seriali telewizyjnych, zauważyła, że wielkimi krokami zbliża się ostatni sezon „Drugiej szansy”. W związku z tym Małgorzata będzie potrzebowała nowego miejsca pracy. Udział takiej aktorki jak Kożuchowska, z pewnością podniesie rangę „Korony Królów”. Przewiduje się dla niej dwie role, do których by pasowała, kochankę króla lub samą jego żonę.

– Wiek, pozycja, wygląd wielu postaci są określone historycznie, więc tutaj musiałaby to być postać, która pasuje do warunków, jakie ma Małgosia – komentuje Ilona Łebkowska w wywiadzie dla Super Expressu.

ZOBACZ TEŻ: Sparodiowali „Koronę Królów”. Ten HIT trzeba zobaczyć

źródło: Super Express

https://www.instagram.com/p/BduBLTjDxQ6/?taken-by=malgorzatakozuchowska_

WSTECZ1 z 4
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

Showbiz

Nie jest dobrze. Koszmarne wiadomości o „Boczku” z Kiepskich

Opublikowane

-

Boczek z Kiepskich choroba

Dariusz Gnatowski popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka ze Świata według kiepskich. Niestety, popularny aktor, walczy z chorobą, która utrudnia mu codzienne życie. „Boczek” zmaga się bowiem z cukrzycą, która sprawia, że ciągle  traci na wadze i coraz bardziej mizernieje z każdym dniem. Dla fanów serialu mamy niestety złe wieści – z aktorem nie jest dobrze.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

SENSACJA: Esmeralda Godlewska jest w ciąży?!

Opublikowane

-

Esmeralda Godlewska ciąża

To informacja z ostatniej chwili! Jedna ze śpiewających sióstr, Esmeralda Godlewska, pochwaliła się na swoim Instagramie zaskakującym zdjęciem.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

70-letni polski miliarder UWIÓDŁ MŁODSZĄ o 45 lat kobietę!

Opublikowane

-

Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, Józef Wojciechowski szykuje się do ślubu z 45 lat młodszą kochanką. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy