Kradzież jest jednym z tych tematów, który w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wszystko za sprawą zdjęcia-zagadki, która obiegła sieć. Do tej pory udało się ją rozwiązać zaledwie 2% ludzi, którzy podjęli wyzwanie. Koniecznie sprawdź, czy dołączysz do zaszczytnego grona osób o sokolim wzroku.

Zagadki, łamigłówki i psychozabawy to wyzwania, które Internauci wprost uwielbiają. W sieci jest ich coraz więcej, a największym zainteresowaniem cieszą się te, które sprawdzają naszą spostrzegawczość i szybkość odszukiwania poszczególnych elementów. Zwykle odznaczają się one różnymi stopniami trudności. Zagadkę, nad którą głowi się aktualnie cały świat, poprawnie rozwiązało jedynie 2% ludzi.

Kradzież nad którą głowi się cały świat

Okazuje się, że niektóre łamigłówki są na tyle trudne i skomplikowane, że poprawnej odpowiedzi udaje się udzielić zaledwie niewielkiej części społeczeństwa. Tak jest właśnie w przypadku zagadki, która jakiś czas temu szturmem obiegła sieć.

Zagadka ta, to na pierwszy rzut oka klasyczne, wakacyjne zdjęcie zrobione w jednej z kawiarni na rynku. Jej głównym zadaniem jest sprawdzenie, czy internautom uda się wychwycić, w mniej niż 30 sekund, kim jest złodziej widoczny na kadrze. 

Jak ćwiczyć spostrzegawczość?

Nie od dziś wiadomo, że trening czyni mistrza, a ćwiczenia poprzez zabawę to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Udało wam się dostrzec osobę, która zdecydowała się na przygarnięcie cudzej własności? Jeśli nie to spieszymy z odpowiedzią. Kradzież dokonana została przez kobietę widoczną na pierwszym planie. Gdy kupujemy ubrania, sprzedawcy zawsze ściągają z nich magnetyczne klipsy. Z kolei przy jej bluzce w dalszym ciągu jest on obecny. Osoby mające oko do szczegółów oraz zaprawione w bojach stanowią zaledwie 2% społeczeństwa.

ZOBACZ ZDJĘCIE: 

Kradzież
unsplash.com @joaosilas

Właściwej odpowiedzi poszukują ludzie na całym świecie. 

Kradzież
facebook.com

Kradzież udało się odkryć zaledwie 2% ludzi.

Kradzież
facebook.com

Złodziejem jest kobieta widoczna na pierwszym planie. Na jej bluzce znajduje sie magnetyczne zapięcie zdejmowane w chwili zakupu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Kasia z „Królowych życia” kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba
  3. Ilona Łepkowska krytykuje Małgorzatę Kożuchowską. Nie zostawiła na niej suchej nitki
  4. Dwie starsze panie zrobiły sobie urocze tatuaże. Chciały przypieczętować swoją 30-letnią przyjaźń
  5. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób
Poprzedni artykułPies chciał ogrzać Jezuska w żłóbku. Fotografia wzruszyła milion osób na całym świecie
Następny artykułMariola Kukuła w wieku 17 lat wystąpiła nago w filmie „Kto wierzy w bociany?”. Ten występ przekreślił jej karierę
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.