Kradzież to coś, z czym nikt z nas nie chciałby się spotkać, a z czym najprawdopodobniej będzie musiał zmierzyć się gwiazdor TVP. Z jego konta w podejrzany sposób zniknęło w sumie 800 tysięcy złotych. Przez długi czas nawet nie zdawał sobie sprawy, że jego pieniądze trafiają w niepowołane ręce! Z powodu długów zlicytowano mu mieszkanie, teraz wszystkiemu przyjrzy się prokuratura.

Gwiazdy występujące w telewizji mogą zarobić krocie. Doskonale wie o tym Michał Wójcik, członek kabaretu Ani Mru Mru. Jego występy niejednokrotnie były emitowane przez TVP, co przełożyło się na ogromne zyski. Niestety, kabareciarz nie kontrolował osobiście stanu swoich finansów, co doprowadziło go niemal do bankructwa! Kradzież nie została jeszcze udowodniona, ale są pewne podejrzenia.

Michał Wójcik: kradzież 800 tysięcy złotych

Członek grupy Ani Mru Mru w przeszłości borykał się z długami, które jednak chciał uregulować. Wierzył, że jego pieniądze trafiają do komorników, ale przez lata żył w błędzie. Kiedy zauważył, że coś jest nie tak i zaczął liczyć budżet z ostatnich lat, brakowało… 800 tysięcy złotych.

– Mam do siebie żal o to, że zajęty poważnymi problemami osobistymi, zaniedbałem kontrolowanie finansów, ale teraz wszystko się zmienia. […] Byłem zapewniany o tym, że komornicy dostają to, o co proszą, tymczasem prawda okazała się zupełnie inna. W międzyczasie zlicytowano mi mieszkanie, a moje byłe partnerki słusznie domagały się brakujących pieniędzy na dzieci – powiedział dla se.pl.

kradzież
instagram.com/michalwojciklife/

O oszustwo podejrzana jest firma zajmująca się występami kabaretu. To tam miały trafiać wiadomości o zadłużeniu. Kabareciarza zapewniano, że pieniądze są przekazywane komornikom, nie było to jednak prawdą. Radca prawny Wójcika domagał się od managementu pełnej dokumentacji, ale nie została mu przekazana.

Ile dzieci ma Michał Wójcik?

Michał Wójcik ma czwórkę dzieci, jednak żadnego z nich nie urodziła jego była żona. Był ojcem już w dniu ślubu, a w trakcie małżeństwa dopuszczał się zdrad, z których urodziło się dwóch synów. Czwartą pociechę kabareciarz ma ze swoją nową partnerką, którą poznał na terapii.

– Kocham dzieci. To, że moje życie prywatne nie potoczyło się pewnymi torami, no cóż, takie jest życie. Ale dzieci… trzeba zostawiać swoje geny po świecie – powiedział Super Expressowi.

Michał Wójcik przyznaje, że chce spędzać ze wszystkimi dziećmi jak najwięcej czasu. W ostatnie wakacje wynajął busa i całą czwórkę zabrał nad polskie morze. Nie ukrywa, że wcześniej odpoczywał na Kanarach, ale teraz przewartościował swoje życie i pragnie przede wszystkim spokoju.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

KRADZIEŻ
instagram.com/michalwojciklife/

Michał Wójcik na kabarecie zarabiał krocie.

KRADZIEŻ
instagram.com/michalwojciklife/

Gwiazdor mógł pozwolić sobie na ekskluzywne wakacje, teraz musi odzyskać swoje pieniądze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Barbara Kurdej-Szatan ma powody do świętowania! W komentarzach posypały się gratulacje
  3. Zbigniew Wodecki słynął z olbrzymiej uprzejmości. Gdy bezdomna poprosiła go o pieniądze, zrobił coś wspaniałego
  4. Gwiazda „Pierwszej miłości” chciała się utopić. Powstrzymała ją jedna rzecz
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułJamnik w ciąży słodko spał. Właścicielka nagrała, jak w brzuchu psiaka żywo ruszają się szczeniaki
Następny artykułCo można założyć do legginsów? 5 perfekcyjnych zestawów
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.