Krem o smaku czekoladowym ze słodką wiewiórką na etykiecie to w czasach PRL-u niebywały smakołyk każdego dziecka. Dziś mamy już tego mnóstwo, ale kiedyś nie było tak łatwo dostać takie przysmaki. Już patrząc na samą etykietę, ślinka cieknie, prawda? Pamiętacie jego smak?

Przedsmak Nutelli bądź Nutella naszych rodziców i dziadków to jedne z wielu określeń, które w barwny i niezwykle trafny sposób opisują to, czemu teraz może dorównywać. Kto przecież nie lubi Nutelli? Ten niezwykle pyszny krem czekoladowy był nie tylko wspaniałą nagrodą, lecz także świetną zachętą. Dzieci od razu współpracowały, aby dostać go choć troszkę. A u Was, często go jedliście?

Poprzedni artykuł2-letnia dziewczynka poparzona olejem. Lekarze widzą tylko jeden ratunek, potrzebna jest pomoc
Następny artykułPolski weteran myślał, że umawia się na wywiad. Nagle przed jego domem zrobiło się wielkie zamieszanie, łzy same płyną
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.