Kristen Stewart to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na całym świecie. Największą rozpoznawalność dała jej rola w filmie Zmierzch, gdzie Kristen wcielała się w jedną z głównych ról. Od tego czasu aktorka na dobre zagościła na czerwonych dywanach, gdzie nie raz szokowała swoim ubiorem. Tym razem zaskoczeniem był nie kontrowersyjny strój a… żółte stopy!

Jak doskonale wiemy, gwiazdy przed pojawieniem się na  czerwonym dywanie często fundują sobie różnego rodzaju zabiegi, aby tego wieczoru zaprezentować się jak najlepiej. Kristen Stewart od zawsze była dość specyficznym gościem na imprezach. Nie raz prezentowała się w starych, znoszonych trampkach, ale tym razem pokazała swoje stopy w dość obrzydliwym wydaniu.

Kristen Stewart pokazuje zaniedbane, żółte stopy

Festiwal w Cannes to ogromne wydarzenie, które śledzi cały świat. Gwiazdy stają na głowie, aby tego dnia, to właśnie na nich skupiała się cała uwaga. Prześcigają się w pomysłach na kreacje, którymi starają się zaskoczyć. Trochę inaczej jest w przypadku Kristen Stewart, która zawsze nie przykuwała zbyt dużej uwagi do swojego wyglądu.

Dla aktorki nie było problemem pokazanie się w przetłuszczonych włosach, czy w bardzo mocno rozciągniętym starym podkoszulku. Często na czerwony dywan zabierała ze sobą brudne, wysłużone trampki i kiedy tylko mogła, zmieniała obcasy na swoje ulubione obuwie.

W tym roku Kristen Stewart dopełniała swoją osobą jury w Cannes. Aktorka pokazała się w przepięknej kreacji, którą zachwyciła wszystkich i wyglądała nad wyraz elegancko. Nie byłaby jednak sobą, gdyby w pewnym momencie nie powiedziała sobie w duchu, że dość tych przebieranek. Na ostatnim amerykańskim pokazie, Kristen zdjęła swoje szpili Louboutin i zaczęła zmierzać na boso po czerwonym dywanie.

Niestety chyba nie brała takiej ewentualności wcześniej pod uwagę i była to dość nagła decyzja, ponieważ pięty Stewart najwyraźniej nie były na to przygotowane. Cały świat mógł podziwiać jej zaniedbane, żółte stopy!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Kristen Stewart
screen Kozaczek.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. To zdjęcie rozpętało burzę w internecie. Słusznie?
  2. Mucha ujawniła swój skrywany koszmar. Wywołała tym ogromną burzę
  3. Jest lista najłatwiejszych dziewczyn świata. Polki są wściekłe

Źródło: kozaczek.pl