Król Lew: premiera nowej wersji kultowego filmu już niebawem! Beyonce, która w produkcji użyczyła swojego głosu jednej z głównych postaci, ma dla fanów fantastyczną niespodziankę. W następny piątek ukaże się jej płyta promująca film!

Król Lew: film trafi do kin już w przyszłym tygodniu, a tymczasem dochodzą nas słuchy, że na widzów czeka kolejna gratka! W dniu premiery filmu ukaże się nowa płyta, której produkcją zajęła się sama Beyonce. Piosenkarka udzieliła głosu lwicy Nali.

Król Lew: płyta Beyonce

Album zatytułowany The Lion King: The Gift ukaże się 19 lipca. Płyta jest inspirowana filmem i muzyką afrykańską.

The Lion King: The Gift to album zrzeszający światowych artystów i przesiąknięty dźwiękami Afryki, wyprodukowany i sporządzony przez Beyoncé Knowles-Carter — poinformowało studio Disney’a.

Na razie nie zdradzono szczegółów albumu, nie wiemy, kto dokładnie pojawi się na płycie, poza samą Beyonce. Artystka zapowiedziała jednak, że do współpracy zaprosiła cenionych przez siebie muzyków i producentów z Afryki. Album ma być mieszanką wielu gatunków muzycznych. Każdy z artystów miał możliwość opowiedzenia własnej, muzycznej interpretacji filmu.

Król Lew: muzyka

Poza płytą przygotowaną przez Beyonce ukaże się także oficjalna ścieżka dźwiękowa do Króla Lwa. Jej premiera zaplanowana jest już na 11 lipca. Kultowe piosenki w nowych aranżacjach zaśpiewają między innymi Elton John, Hans Zimmer i Lebo M.

Kto zagra w nowym Królu Lwie? Głównym postaciom swoich głosów użyczą: aktor, raper, twórca tekstów Donald Glover, znany jako Childish Gambino, brytyjski aktor Chiwetel Ejiofor, komik i aktor Billy Eichner, afrykański aktor,  znany między innymi z filmu Kapitan Ameryka John Kani, komik John Oliver, zdobywca Oscara James Earl Jones oraz Alfre Woodard, która na pewno znają fani Gotowych na wszystko.

Produkcja nowego Króla Lwa rozpoczęła się jeszcze w 2017 roku. W sieci dostępne są już zwiastuny oraz wypuszczona dzisiaj, promująca film piosenka Spirit w wykonaniu Beyonce.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KRÓLA LWA:

Król Lew
fot. screen YouTube Walt Disney Studios

Król Lew będzie nową wersją kulowego filmu.

Król Lew
fot. screen YouTube Walt Disney Studios

Głównym postaciom głosów użyczą znani artyści.

Król Lew
fot. screen YouTube Walt Disney Studios

Z okazji premiery pojawią się aż dwa albumy promujące film.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Danuta Wałęsa naprawdę nazywa się inaczej. Imię pierwszej damy nierzadko sprawiało jej kłopoty
  2. Ewelina Lisowska rozstała się z partnerem? Piękna gwiazda usunęła wszystkie wspólne zdjęcia
  3. W 2017 roku Dominika Gwit wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami”. Beata Tyszkiewicz nie szczędziła jej przykrych słów w programie
  4. „Kora żyje”! Michał Witkowski uważa, że artystka sfingowała swoją śmierć
  5. Robert Koszucki wystąpi w najnowszej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 1997 roku aktor zdobył tytuł Mistera Polski

Źródło: luvpop.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.