Królowa Elżbieta II śmiertelnie przeraziła króla Arabii Saudyjskiej! Jej zachowanie zaskoczyło dosłownie wszystkich! To spotkanie zmarły w 2015 Abdullah z pewnością długo wspominał. W jego kraju coś takiego nie miałoby prawa się wydarzyć.

Królowa Elżbieta w mistrzowski sposób pokazała królowi Arabii Saudyjskiej, że jest odważną i przebojową kobietą! Monarcha nie mógł spodziewać się, na co wpadnie królowa. Jej pomysł był naprawdę szalony!

Królowa Elżbieta II przeraziła króla Arabii Saudyjskiej

Abdullah odwiedził zamek królowej w Szkocji w 2003 roku. Osiemdziesięcioletnia królowa zaproponowała mu przejażdżkę. Kiedy przygotowano odpowiednie samochody, król zasiadł na miejscu pasażera i czekał na kierowcę. Wtedy wydarzyło się coś niespodziewanego! Mężczyzna nie zdążył nawet zareagować!

Do pojazdu, na miejsce kierowcy, wskoczyła Królowa Elżbieta II i natychmiast ruszyła! W tamtym czasie kobiety w Arabii Saudyjskiej nie mogły prowadzić, więc dla króla szok był jeszcze większy. Zadowolona monarchini nic nie robiła sobie z poirytowania swojego towarzysza i coraz bardziej przyspieszała. Opowiadała później, że w trakcie jazdy stale coś mówiła, a Abdullah wręcz błagał ją o koncentrację!

Królowa Elżbieta II w młodości była odważną kobietą

Choć królowa nie ma prawa jazdy, bo oficjalnie nie jest od niej to wymagane, to świetnie radzi sobie za kółkiem. Gdy była młoda, nie czuła się gorsza od mężczyzn i odważnie podejmowała się zajęć, które wtedy nie były uważane za zbyt kobiece.

W latach 40. ubiegłego wieku przekonała ojca, aby pozwolił jej wstąpić do służby wojskowej. Jako księżniczka należała do pomocniczej służby terytorialnej dla kobiet ze stopniem podporucznika. Przeszła szkolenia na kierowcę i mechanika, uzyskując ostatecznie stopień kapitana. Prowadzenie różnego typu pojazdów od dawna ma opanowane w stu procentach!

ZOBACZ ZDJĘCIA KRÓLOWEJ:

królowa elżbieta
instagram.com/theroyalfamily

Królowa Elżbieta II to niesamowita kobieta z ogromnym poczuciem humoru.

królowa elżbieta
instagram.com/theroyalfamily

Wszyscy przez lata wspominali, jak potraktowała króla Arabii Saudyjskiej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Krzyżewska była wschodzącą gwiazdą kina. Rzuciła karierę dla mężczyzny
  2. 22-letni uczestnik „The Voice of Poland” został ojcem! Pokazał zdjęcie dziecka chwilę po porodzie
  3. Dominika Gwit nie ma lekko. Internauci znów ją atakują: „Słabo, przerysowane”
  4. Jedna z najbardziej zjawiskowych Polek PRL-u rozebrała się tylko raz. Wokół artystki narosło wiele tajemnic
  5. Gwiazda TVN opluta i popchnięta na ulicy. Powód? Jedna rzecz, którą miała przy sobie

Źródło: businessinsider.com

Poprzedni artykułInteligencja idzie w parze z tymi 8 cechami! Sprawdź, czy znajdujesz się z gronie szczęśliwców
Następny artykułMałgorzata Kożuchowska została jurorką programu w TVN. Jak sprawdzi się w nowej roli?
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.