Czy Meghan Markle zamierza zorganizować chrzciny Lilibet, nie informując o tym rodziny królewskiej? Takie zachowanie może być prawdziwym ciosem. Jak zatem będzie wyglądać uroczystość, która może jeszcze bardziej zniszczyć stosunki?
 
W momencie, gdy do Meghan dotarła informacja, że jej mąż zamierza spotkać się z królową podczas pobytu w Angii od razu zdecydowała się poprosić go o przysługę. W tym przypadku było to zabezpieczenie królewskiej sukni do chrztu. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 
Niestety Meghan bardzo się zdenerwowała, ponieważ jej plan legł w gruzach, gdy okazało się, że nie jest możliwe, aby Lili nosiła wyjątkowy strój.
 

Chrzest Lilibet, jak ma wyglądać ceremonia?

Powyższa sytuacja związana z porażką wobec sukienki na chrzciny spowodowała, że zaplanowano chrzest „po swojemu”.

Wedle doniesień Elżbieta II uważa, że takie prośby są wprost bezczelne, co dodatkowo nie pomaga w załagodzeniu sytuacji. Obecnie mówi się, że Meghan ma w planach ceremonię bez królewskiego przepychu.

Meghan może zdecydować się na nabożeństwo w kościele katolickim, który powiązany jest z jej liceum w Los Angeles. Według nieoficjalnych informacji taki czyn może być odebrany, jako ostateczną zniewagę dla pałacu i ogromny cios.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Źródło: Jastrząb Post 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Księżna Kate wzruszona. Jej 8-letni syn napisał poruszający list
  2. Andrzej Duda zobaczył wyjątkową stylizację Roksany Węgiel. Szybko zareagował
  3. Adam Jachimczak z policji powiedział, jaki trop sprawdzają służby ws. Jacka Jaworka