Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Królowa życia” przeszła nieudany zabieg medycyny estetycznej. Jak teraz wygląda?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 25.05.2022 23:44

„Królowa życia” przeszła nieudany zabieg medycyny estetycznej. Jak teraz wygląda?

Królowe życia
fot. instagram.com

Monika Chwajoł była gwiazdą programu „Królowe życia” i nigdy nie ukrywała swojej sympatii do dobrodziejstw medycyny estetycznej. Gwiazda ma jednak za sobą nieprzyjemne doświadczenia. Jakiś czas temu przeszła nieudany zabieg. Teraz ostrzega wszystkich.

43-letnia obecnie Monika Chwajoł pojawiła się w 6. sezonie programu „Królowe życia”, jednak nie zagrzała tam miejsca zbyt długo. Poznaliśmy ją, jako posiadaczkę kilku apartamentów i mogliśmy towarzyszyć w perypetiach przy zarządzaniu imponującym majątkiem. Ostatecznie uznała, że format nie jest dla niej odpowiedni, jednak z pewnością przysporzyła sobie nowych fanów, z którymi utrzymuje świetny kontakt.

Odwiedzając jej profil na Instagramie, trudno uwierzyć, że jest już po 40-stce. Może się wręcz wydawać, że na niektórych zdjęciach pozuje dwa razy młodsza osoba. Gwiazda nie ukrywa, że wiele w jej życiu zmieniła medycyna estetyczna, z której dobrodziejstw chętnie korzysta.

Była gwiazda programu „Królowe życia” przeszła nieudany zabieg. Teraz ostrzega innych

Obecnie Monika Chwajoł prężnie rozwija swoją karierę, nagrywając piosenki disco polo i zajmując się własnym biznesem. Otworzyła w Krakowie własny butik, gdzie udzieliła ostatnio wywiadu dla „Pudelka”. Podczas rozmowy stwierdziła, że medycyna estetyczna jest po to, aby z niej korzystać, jednak przyznała, że ma na tym polu także złe doświadczenia.

„Królowa życia” otwarcie przyznała, że poszła pod nóż i tym razem gorzko tego pożałowała. Zaapelowała także do wszystkich, aby wybierając gabinet, nie rezygnowali z ostrożności i wybierali rozsądnie, gdyż duży wybór nie zawsze idzie w parze z jakością usług.

– Gabinetów medycyny estetycznej jest teraz jak grzybów po deszczu. Możesz trafić w miejsce, gdzie cię zeszpecą. Ktoś mnie skrzywdził i ta sprawa jest w sądzie. Ostrzegam przed chodzeniem do miejsc nieznanych i polecanych przez dziewczyny, które tylko dla pieniędzy robią reklamy – mówiła.

Chwajoł nie ukrywa jednak, że medycyna estetyczna podarowała jej ogromny komfort, jeśli chodzi o samopoczucie we własnym ciele. Pokazała nawet zdjęcia ze swojego ślubu i stwierdziła, że choć nigdy nie brakowało jej urody, zawsze odczuwała pewne mankamenty, jak zbyt mały biust, czy „nieodpowiedni” nos. Trzeba przyznać, że gwiazda nie przypomina siebie sprzed lat. Wydaje się, jakby odkryła sposób na cofnięcie czasu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Królowe życia

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?

Źródło: Pudelek