Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Internauci wściekli na Kasię z ,,Królowych życia”. Nie do wiary, co wyprawia na nagraniu. ,,Stwarzasz niebezpieczeństwo”
Marta Kulik
Marta Kulik 01.02.2021 10:16

Internauci wściekli na Kasię z ,,Królowych życia”. Nie do wiary, co wyprawia na nagraniu. ,,Stwarzasz niebezpieczeństwo”

królowe życia
Fot. kadr z programu ,,Królowe życia”

Kasia z programu Królowe życia wyprowadziła fanów z równowagi. Na opublikowanym wideo robi miny do telefonu jednocześnie… prowadząc auto. Stwarzasz niebezpieczeństwo na drodze za każdym razem. Ogarnij się dziewczyno – piszą internauci.

Kasia to z pewnością jedna z barwniejszych postaci programu. Podobnie jak Dagmara Kaźmierska pojawia się na antenie TTV już od dłuższego czasu i niejednokrotnie wzbudza wielkie emocje. Tym razem bohaterka Królowych życia przesadziła?

Królowe życia. Kasia nagrywa za kółkiem

Niedawno o Kasi znowu zrobiło się głośno. Bohaterka Królowych życia przeszła szereg zabiegów i zmieniła swój wygląd. Opowiadała wtedy, że zafundowała sobie między innymi zabieg odsysania nóg, z tyłu ręce i plecy górne.

Okazuje się, że gwiazda TTV znowu wzbudziła zainteresowanie internautów. Na opublikowanym przez siebie nagraniu uśmiecha się i robi miny do telefonu, jednocześnie prowadząc auto.

Żeby tylko nie rozjechać jakieś niewinne dzieci na drodze!!!!! Bo by było dużo płaczu. – Już przegięcie z tym nagrywaniem podczas jazdy. Powinni Ci prawko zabrać. Pani Kasiu to chyba mało odpowiedzialne prowadząc samochód i nagrywać film [pisownia oryginalna] – czytamy w komentarzach pod filmem.

Katarzyna nie zdecydowała się odpowiedzieć na komentarze. Dziś na swoim InstaStory również pochwaliła się nagraniem zza kółka.

Kasia z Królowych życia

Kasia, znana pod pseudonimem Laluna Unique, słynie ze swojego silnego charakteru i pewności siebie, ale widzowie zapamiętają ją też dzięki operacjom plastycznym i tatuażom.

– Miałam robiony zabieg odsysania bardziej nóg, z tyłu ręce i plecy górne. Kocie oczy, lifting ust, lifting brwi, lifting policzków, czyli podciąganie. Nos, ale tylko czubek nosa mniejszy leciutko, zadarty do góry. Liposukcja mocna podbródka – opowiadała w grudniu.

Pomimo wielu zmian w swoim wyglądzie Kasia zdecydowała się pokazać, jak prezentowała wiele lat temu. Na zdjęciu sprzed ponad 15 lat pozuje w bikini i nie przypomina dzisiejszej wersji siebie.

Jeśli jesteście ciekawi, jak Kasia wyglądała w 2005 roku, zajrzyjcie >tutaj<.

Zobacz film i zdjęcia:

Kasia pokazała nagranie, które wyprowadziło fanów z równowagi.

królowe życia

Niedawno bohaterka Królowych życia przeszła szereg zabiegów w Turcji.

królowe życia

Uważacie, że powinna nagrywać za kółkiem?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: