Królowe życia: Dagmara Kaźmierska zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące swojej przeszłości. Okazuje się, że ulubienica widzów nie zawsze pływała w luksusach. Aż ciężko uwierzyć, czym przed laty zajmowała się gwiazda TTV. Praca, którą trudniła się, nim zbiła majątek, wywołała istne poruszenie. Wszystko wskazuje na to, że celebrytka nigdy nie przestanie zaskakiwać swoich fanów.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z tych postaci, której prawdopodobnie nikomu nie trzeba już przedstawiać. Królowe życia do tej pory kojarzyły wam się z luksusem, przepychem i najlepszymi markami? Okazuje się, że ich życie nie od zawsze tak wyglądało. W jednym z najnowszych wywiadów gwiazda TTV opowiedziała, jak zarobiła swoje pierwsze poważne pieniądze.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska  zdecydowała się na szczere wyznanie 

W łóżku z Oskarem to cykl wywiadów przeprowadzonych dla portalu Wirtualna Polska. W trakcie rozmowy Oskar Netkowski wypytuje gwiazdy o pikantne smaczki z i ich prywatnego życia… w bardzo nietypowych warunkach- odbywają się bowiem na łóżku. Właśnie tam, Dagmara Kaźmierska zdecydowała się na wyjawienie prawdy dotyczącej swojej pierwszej poważnej pracy.

Okazuje się, że uwielbiana przez Polaków celebrytka nie zawsze pływała w luksusach, a na swoją świetlaną przyszłość musiała ciężko zapracować własnymi rękami. Mimo że teraz powodzi jej się bardzo dobrze, nie zawsze tak było.

  1. Pudzianowski został ojcem, mamy zdjęcie dziecka. Imię, które wybrał, zaskoczy wszystkich
  2. Prywatny dramat córki prowadzącej „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor ujawniła, co dzieje się z Marysią

Dagmara Kaźmierska w przeszłości 

Dagmara Kaźmierska przed laty pracowała za granicą. Zanim otworzyła ekskluzywny butik, gwiazda TTV sprzątała domy w Niemczech. 

Wyjechałam do Niemiec. Będę zarabiać, marki mi się zamarzyły! Takie saksy miałam, że byłam sprzątaczką- wyznała w programie W łóżku z Oskarem.

Jak sama przyznaje, szło jej całkiem nieźle, a pracodawcy bardzo często ją chwalili. Kiedy nauczyła się języka, zdecydowała się na podjęcie pracy w kasynie. Mimo że nowy zawód przyniósł jej o wiele lepsze pieniądze, uzależniła się od hazardu. Co ciekawe, po jakimś czasie zainwestowała też we własne maszyny, aby móc czerpać z nich, jak najwięcej korzyści.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królowe życia
instagram.com @queen_of_life_77

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska opowiedziała o swojej przeszłości. 

Dagmara Każmierska
instagram.com/krolowe_zycia_official

Gwiazda przed laty wyjeżdżała do Niemiec. 

królowe życia
fot. screen YouTube tvnpl

Sprzątała ludziom mieszkania. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Samolot runął na ziemię, wszyscy nie żyją. Tragiczne doniesienia z polskiej miejscowości
  2. Wyciekły materiały ze ślubu gwiazdy „Na Wspólnej”. Co tam się działo? Fani wstrzymali oddech
  3. Stało się. W obecności prezydenta minister podpisał ważny dla Polski dokument
  4. Tajemnicze zaproszenia na grobach w polskim mieście. Tysiące listów pojawiło się na cmentarzu komunalnym
  5. Zenek Martyniuk nie wytrzymał. Wszystko przez sugestie dziennikarza, „Facet musi jeść jak facet”

Źródło: radiozet.pl

 

Poprzedni artykułTłumy wybiegły na ulicę, wszędzie jest policja. Sytuacja wymyka się spod kontroli
Następny artykułWstrząsające sceny nad Bałtykiem. Ratownicy nie wiedzieli co robić, wystosowano pilny apel
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.