Królowe życia to jeden z najbardziej uwielbianych programów rozrywkowych. Gwiazdy produkcji TTV cieszą się szeroką popularnością w całym kraju, dlatego też ostatni wybryk jednej z nich odbił się takim echem. Z nieoficjalnym informacji Super Expressu wynika bowiem, że królowa życia trafiła do aresztu. Jest podejrzewana o niewybaczalną rzecz.

Program Królowe życia w ostatnim czasie zyskał na popularności. Osoby w nim występujące mają barwną osobowość i nie sposób odmówić im przebojowości. Dlatego też tak chętnie cała Polska ogląda produkcję TTV. Niestety, dziś mamy smutną wiadomość dla fanów programu. Z doniesień wynika, że jedna z gwiazd prawdopodobnie wylądowała w areszcie. 

Królowe życia: gwiazda show wylądowała w areszcie

Fani jednej z gwiazd programu Królowe życia są bardzo zaniepokojeni. Jak się okazało, kobieta, która uwielbiała dzielić się swoim życiem prywatnym za pomocą Instagrama nagle ucichła. Powód? Jak donoszą dziennikarze Super Expressu, kontrowersyjna uczestniczka wylądowała w areszcie. 

Jak donosi portal Se.pl, Joanna P., która zasłynęła nie tylko w produkcji Królowe życia, ale także wystąpiła w Damach i wieśniaczkach, wraz ze swoim konkubentem została zatrzymana przez policję. Powód ich zatrzymania jest zatrważający.

  1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków. Jego słowa naprawdę budzą grozę
  2. Zmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiem

Królowe życia: Joanna P. aresztowana

Jak informuje Se.pl, Joanna P. miała dopuścić się niewybaczalnego czynu. Partner uczestniczki programu Królowe życia brał udział w zabójstwie 75-letniej mieszkanki Pragi-Północ w 2014 roku, kiedy to starsza kobieta została oblana kwasem w windzie. Według doniesień portalu obecny partner kontrowersyjnej uczestniczki miał przywieźć egzekutora na miejsce zbrodni.

Jak się okazało, egzekutor pomylił ofiary i zabił nie tę kobietę. Wszyscy mężczyźni zamieszani w sprawę trafili do aresztu, a Adam J., konkubent Joanny P. został zwolniony po wpłaceniu poręczenia majątkowego. Jednak jak donosi Se.pl, mężczyzna wraz ze swoją sławną partnerką mieli przekazać prokuratorowi Andrzejowi Z. ogromną łapówkę w wysokości miliona złotych. Para usłyszała już zarzuty przekazania korzyści majątkowej urzędnikowi państwowemu i została aresztowana.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

królowe życia
Fot. asia_maja_paszkowska, Instagram

Fanki uczestniczki programu Królowe życia martwią się o swoją idolkę. Kobieta długo nie była obecna w mediach społecznościowych.

królowe życia
Fot. asia_maja_paszkowska, Instagram

Jak donosi Se.pl, gwiazda została aresztowana.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebywałe, co robi ksiądz z katechetką. Nagranie obiegło całą Polskę
  2. Kolejne fakty o rozstaniu Rafała i Gabriela z „Królowych życia”. Rafał wszystko wygadał
  3. Dramat Elżbiety Zapendowskiej, jest coraz gorzej. „Nie można mi pomóc”
  4. Halina Mlynkova przeżywa cichy dramat. Jej małżeństwo całkowicie się rozpadło?
  5. Chwast, który pamiętamy z dzieciństwa. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z jego magicznych właściwości

źródło: Se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 
 
 
Poprzedni artykułSanepid wydał pilny alarm. Konkretna grupa Polaków jest zagrożona
Następny artykułKobieta w samotności jadła posiłek. Wychodząc z restauracji zostawiła na stoliku list, na widok treści kelnerka zamarła
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.