Królowe życia: wielkie zmiany w programie TTV. Jak dowiedział się Pudelek, jedna z uczestniczek definitywnie odchodzi z programu. Niestety tej decyzji nie podjęła sama, jest to wynik ostatnich wydarzeń i opinii produkcji. Po tym, co się stało, nie jest już mile widziana w obsadzie. Wielu widzów będzie bardzo zasmuconych, kobieta ma mnóstwo fanów.

Już więcej nie zobaczymy jednej z uczestniczek programu Królowe życia. Okazuje się, że decyzja jest już definitywna. Powody, dla których ją podjęto, są zaskakujące. Co się stało? Widzowie zdawali się kochać tę postać.

Królowe życia: odchodzi jedna z uczestniczek

Trudno jest wyobrazić sobie program bez stałych osobowości, wśród których oczywiście przoduje Dagmara Kaźmierska. Produkcja uznała jednak, że w tym przypadku może podjąć drastyczne działania i pożegnać się z jedną z uczestniczek. Widzowie będą zawiedzeni, jednak trzeba przyznać, że nie zdążyli się do niej przywiązać.

Joanna P. pojawiła się w ostatnim, ósmym sezonie programu. Przedstawiono ją jako niezależną mamę ośmioletniej Mai, pracującą w nieruchomościach. Dziedziczka gigantycznej fortuny wpakowała się w ogromne kłopoty.

  1. Wszyscy mieli nadzieję do samego końca. Niestety, nie żyje, ogromna strata dla kraju
  2. Wiadomości TVP upatrzyły kolejny obiekt ataków. Nawet po wyborach nie odpuszczają

Pudelek: Joanna P. nie wystąpi w kolejnym sezonie programu TTV

Joanna P. i jej partner Adam J. są zamieszani w sprawę udzielenia milionowej łapówki prokuratorowi prowadzącemu sprawę zabójstwa 75-letniej kobiety. Okazuje się, że Adam J. jest w tę sprawę zamieszany. Para trafiła do tymczasowego aresztu. Pudelek podaje, że za to przestępstwo królowej życia grozi 12 więzienia. Czy jednak to jest powód jej odejścia z programu?

-Współpraca Joanny P. z programem Królowe Życia została zakończona wraz z ostatnim sezonem show. Stało się to jeszcze przed wypłynięciem informacji o aferze łapówkarskiej, w którą jest zamieszana, nie każdy może być tak popularny jak Dagmarapowiedział informator Pudelka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

królowe życia
fot.instagram.com/asia_maja_paszkowska

Joanna P. była obecna w programie tylko jeden sezon. Widzowie zdążyli ją jednak polubić. Królowa zachwycała niezależnością i ręką do interesów.

królowe życia
fot. instagram.com @queen_of_life_77

Trudno byłoby wyobrazić sobie program bez Dagmary Kaźmierskiej i jej przyjaciół. Właściwie to ona jest osobą, która przed telewizory przyciąga tłumy widzów.

Królowe życia
Fot. Instagram

Według informacji, jakie zebrał Pudelek, kobieta wraz z partnerem trafili do aresztu tymczasowego. Joannie P. grozi 12 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tysiące Polaków w żałobie, śmierć nadeszła nagle. Dotarła do nas ogromnie bolesna wiadomość o śmierci zasłużonego Polaka
  2. W szkole dręczyli ją i nazywali brzydulą. Po latach dziewczyna udowodniła, jak bardzo się mylili
  3. Co się dzieje z Krzysztofem Kiersznowskim? Media donosiły o tragedii, jest komentarz aktora
  4. Mąż ukrywał romans latami. Zażądał rozwodu, ale jego żona też miała tajemnicę, która go zdruzgotała
  5. Za 7 -dniowy urlop w bajecznym kurorcie blisko Polski zapłaciła grosze. Ceny w knajpach zaskoczą każdego

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułRzecznik Ministerstwa Zdrowia właśnie przekazał oficjalny komunikat. Przepisy będą zaostrzone „w trybie pilnym”
Następny artykułKobieta urodziła dziecko, które było już w ciąży. Noworodek musiał przejść cesarskie cięcie
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl