Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak naprawdę nazywa się syn Dagmary Kaźmierskiej? Ma dwa oryginalne imiona
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 06.02.2020 10:16

Jak naprawdę nazywa się syn Dagmary Kaźmierskiej? Ma dwa oryginalne imiona

Królowe życia
instagram.com @queen_of_life_77

Królowe życia: imię syna Dagmary Kaźmierskiej od samego początku wzbudza masę kontrowersji i ogromne zainteresowanie jej wiernych obserwatorów. Tymczasem gwiazda postanowiła nieco zaspokoić ich ciekawość i zdradzić, dlaczego otrzymał takie imię. Przy okazji na jaw wyszło coś jeszcze. Jak naprawdę nazywa się syn Kaźmierskiej? Chłopak ma dwa nietypowe imiona.

Dagmara Kaźmierska to jedna z tych uczestniczek programu, która od samego początku zyskała ogromna przychylność widzów. Syn uczestniczki programu Królowe życia znany jest każdemu fanowi hitu emitowanego na TTV. W ostatnim czasie 44-latka coraz więcej mówi o swoim życiu prywatnym i doświadczeniach, z którymi zmuszona była zmagać się w przeszłości. Tym razem prawda dotyczyła jej syna.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska wyjawiła prawdę o synu

Królowe życia to uwielbiane przez Polaków reality show, w którym widzowie mają okazję poznać luksusowe życie bohaterek. Nie ulega wątpliwości, że jedną z najbarwniejszych postaci jest Dagmara Kaźmierska, która w programie występuje z synem Conanem, przyjacielem Jacusiem oraz przyjaciółką Edzią.

18-latek jest jedynym dzieckiem celebrytki, które jest jej oczkiem w głowie. Kaźmierska uwielbia spędzać z nim czas, a wspólne chwile chętnie uwieczniają na zdjęciach. O jej życiu wiadomo coraz więcej. W ostatnim czasie wyjawiła nawet, dlaczego jej syn otrzymał tak oryginalne imię. Przy okazji zdradziła jeszcze jeden ważny szczegół.

Jak nazywa się syn Dagmary Kaźmierskiej?

Syn Dagmary Kaźmierskiej nazywa się Conan. 44-latka w rozmowie z Vogule Poland zdradziła, dlaczego jej syn ma tak oryginalne imię.

-Imiona dla syna wybrał mąż, który ma duszę wojownika. Ja miałam przygotowane imiona tylko dla dziewczynki. Początkowo miał być Evander. Ostatecznie został Conan Shingoo – wyznała wówczas Dagmara Kaźmierska.

Tym samym gwiazda wyjawiła, że chłopak jest szczęśliwym posiadaczem dwóch zupełnie niepowtarzalnych imion, które były wymysłem jej ówczesnego męża.

A wy co sądzicie o pomysłowości dumnego ojca?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królowe życia

Królowe życia: Syn Dagmary Kaźmierskiej ma dwa oryginalne imiona.

Królowe życia

Chłopak nazywa się Conan Shingoo.

Królowe życia

18-latek jest oczkiem w głowie swojej mamy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pierwsze objawy miażdżycy mózgu. Jej powikłania są niezwykle niebezpieczne
  2. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  3. Gołąbki według staropolskiego przepisu. Nie znajdziesz go w książkach kucharskich
  4. Ciężarna kobieta poszła na USG. Kiedy ujrzała, co robią bliźniaki w jej brzuchu, odebrało jej mowę
  5. Najpiękniejsze znaki zodiaku. Tylko 3 z nich onieśmielają urodą
  6. Trudno uwierzyć. Uwielbiana aktorka zakończyła karierę i została zakonnicą

Źródło: radiozet.pl