Królowe życia: jedna z najgorętszych par programu zasugerowała, że jest już oficjalnie w związku małżeńskim. Na profilu Rafała Grabiasa pojawiło się zdjęcie prawej dłoni ze złotą obrączka na palcu serdecznym. Fani są podekscytowani i masowo składają gratulacje młodej parze. Czy to oznacza, że Rafał i Gabriel są już po ślubie? Wiele na to wskazuje. 

Program Królowe życia, cieszy się ogromną popularnością, już od wielu lat. Każdy kolejny odcinek, przynosi nieoczekiwane zawroty akcji, dlatego też widzowie chętnie zasiadają przed ekrany swoich telewizorów, aby śledzić losy ulubionych bohaterów. Jedna z par programu, zasugerowała, że wzięła już ślub, o czym poinformowano za pośrednictwem Instagrama. 

Rafał i Gabriel wzięli ślub?

Bohaterowie programu Królowe życia, dali do zrozumienia swoim fanom, że są już po ślubie. Z ostatnio opublikowanego przez Rafała zdjęcia wynika, że panowie właśnie zawarli związek małżeński. Zdjęcie przedstawia jedynie męską dłoń ze złotą obrączką, jednak pozornie enigmatyczny podpis sugeruje tylko jedno. Pod zdjęciem zamieszczono serię tzw. emotikonów wskazujących, że Rafał i Gabriel rozpoczynają nowy etap. 

Para z programu Królowe życia już wiele lat żyje w związku. Oczywiście jak wszędzie, także i panom zdarzały się wzloty i upadki, o czym pisaliśmy już jakiś czas temu. Rafał i Gabriel zaręczyli się na początku 2018 roku, jednak już po upływie roku dotknął ich chwilowy kryzys. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wyjawił, co stanie się z partią rządzącą i co powie nam Duda
  2. Jackowski powiedział, gdzie jest Kacperek. Służby błyskawicznie udały się na miejsce, widok ściął ich z nóg
  3. Siostra ojca Kacperka zabrała w końcu głos. Co jej brat zrobił 3,5-letniemu dziecku?

Rafał pokazał zdjęcie z obrączką

Od dnia zaręczyn minęło już dość sporo czasu, zatem myśl o ślubie jest czymś zupełnie naturalnym. Jednak nie wiadomo jak panowie mieliby przeprowadzić tę uroczystą ceremonię, gdyż w Polsce małżeństwa jednopłciowe są wciąż nielegalne. Mimo to faktem jest, że ich miłość niezaprzeczalnie kwitnie.

We wtorek Rafał opublikował zdjęcie z obrączką na palcu, pod którym pojawiła się masa komentarzy. Pod kadrem jak cytuje pudelek.pl, Gabriel napisał:

Czeka nas jeszcze noc poślubna – co nie pozostawia żadnych wątpliwości. 

Dodatkowo, na zapytania obserwatorów kiedy ślub, Rafał odparł, że ślub już był, a teraz czekają jedynie na koniec epidemii, aby zorganizować huczne wesele. Bez względu na to czy ślub panów jest prawdą, bądź, nie życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

królowe życia
fot. instagram.com/gabriel_seweryn

Para z programu Królowe życia, prawdopodobnie wzięła ślub. 

Królowe życia
instagram.com/rafalgrabias/

Rafał, wieloletni partner Gabriela opublikował zdjęcie z obrączką na palcu. 

Królowe życia
instagram.com/rafalgrabias/

Komentarze pod kadrem jednoznacznie wskazują, że panowie są już małżeństwem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromna fala krytyki na szkołę jazdy. Kursantom po miesiącach puściły nerwy
  2. Katastrofa samolotu medycznego. Nikt nie przeżył, zginął też lekarz i pielęgniarka
  3. Kierowco, możesz stracić prawo jazdy. Wchodzą nowe przepisy, dotyczą każdego z nas
  4. Kura zniosła niezwykłe jajko. Właścicielom w końcu udało się nagrać moment rozbijania
  5. Opowiedziała, co jej mąż zrobił po 9 latach małżeństwa, gdy ich synowie mieli tylko 6 tygodni
  6. Samolotem, w którego katastrofie zginęła Jantar, miała lecieć inna wielka gwiazda. Zrezygnowała w ostatniej chwili

Źródło: pudelek.pl 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.