Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Internauci zaniepokojeni wyglądem Edzi z ,,Królowych życia”. Zwracają uwagę na usta i rzęsy
Karol Osiński
Karol Osiński 07.02.2021 17:01

Internauci zaniepokojeni wyglądem Edzi z ,,Królowych życia”. Zwracają uwagę na usta i rzęsy

królowe życia
fot. kadr z programu ,,Królowe życia” TTV

Edzia z programu Królowe życia pochwaliła się na swoim Instagramie nowymi zdjęciami. Internauci dostrzegli kilka niepokojących szczegółów w nowym wyglądzie celebrytki. Zwrócili uwagę, że jej usta i rzęsy wyglądają inaczej niż wcześniej. Gwiazda nie odniosła się do stawianych przez fanów zarzutów.

Edzia z Królowych życia uwielbia dzielić się ze swoimi fanami nowościami ze swojego życia, dlatego bardzo często zamieszcza nowe publikacje w mediach społecznościowych. Niestety ostatnia nie przypadła wielbicielom celebrytki do gustu.

Edzia z programu Królowe życia zalana falą krytyki

Wczoraj na Instagramie Edzi wybuchła prawdziwa burza krytyki. Kobieta opublikowała zdjęcia, którymi chciała pochwalić się fanom efektami poprawy swojego wyglądu. Niestety zdaniem wielu z nich zmiana okazała się bardzo nietrafna. Zwracają uwagę m.in. na usta i rzęsy celebrytki, a także nawiązują do jej starszych zdjęć.

Edzia, chyba trochę przesadziłaś? Po co poprawiać to, co było ładne? Specjalnie wróciłam do Twoich fotek ,,z wcześniej” niestety naprawdę Twoje usta będą przypominały zwierzątko z akwarium… Plis nie rób już takich ust – napisała w komentarzu jedna z internautek.

Tak czy inaczej, Edzia jest bardzo zadowolona z efektów pracy specjalistki, o czym może świadczyć opis, jaki dodała pod zdjęciem. Niestety inaczej myślą jej fani. Poza ustami zwrócili uwagę na poprawę rzęs, która miała wyjść równie nieudanie, jak poprawa ust.

Rzęsy na prawym oku ogromne i krzywe. Na lewym ledwo, co je widać. Usta jak po ukąszeniu pszczoły. Nie potrzebuje Pani takich zabiegów, żeby być atrakcyjną… – zauważa inna fanka.

Edzia Królowe życia wygląd

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy fani zauważyli, że z wyglądem Edzi dzieje się coś niedobrego. W styczniu przyjaciółka celebrytki Dagmara Kaźmierska opublikowała ich wspólne zdjęcie, na którym także dopatrzyli się niepokojącego szczegółu.

Jak wielu z nich podkreśliło, twarz Edzi wyglądała wówczas na spuchniętą, co mogłoby oznaczać operację plastyczną. Dostrzegli także, że zgryz i warga celebrytki wyglądają inaczej niż na starszych fotografiach.

Sama gwiazda nie odniosła się do przypuszczeń internautów, jednak w komentarzach można znaleźć mnóstwo opinii i porównań świadczących o zmianie wyglądu Edzi.

Z kolei Dagmara Kaźmierska otwarcie mówi o swoich operacjach plastycznych, a nawet dzieli się ich efektami. Niedawno opublikowała zdjęcie, którym pochwaliła się zabiegiem medycyny estetycznej. Efekty zobaczycie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Edzia z Królowych życia pochwaliła się na Instagramie nowymi zdjęciami.

Królowe życia

Wielu fanów dostrzegło kilka niepokojących szczegółów.

Królowe życia

Uznali, że gwiazda przesadziła z poprawą rzęs oraz ust.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com