Kamila Kaczmarek to gwiazda jednego z pierwszych sezonów programu Królowe życia. Jedną z jej najbardziej charakterystycznych cech, są regularnie wprowadzane metamorfozy i ingerencja w wygląd. Tym razem przeszła samą siebie. Zmieniła się nie do poznania.

Każda z gwiazd programu Królowe życia wyróżnia się czymś wyjątkowym. Udział w programie gwarantuje nie tylko ogromną rozpoznawalność, ale i pokaźną sumę obserwujących w mediach społecznościowych. Kamila Kaczmarek swoimi metamorfozami przyciąga ich coraz więcej.

Kamila Kaczmarek z programu Królowe życia wygląd

Instagram Kamili Kaczmarek to istna wylęgarnia zdjęć. Gwiazda regularnie publikuje fotografie, pod którymi opisuje kulisy swojego życia prywatnego. Jednak mimo powszechnego zainteresowania jej osobą nie to robi największe wrażenie na obserwatorach. Nie sposób zauważyć regularne ingerencje gwiazdy w swój wygląd, dzięki którym regularnie porównywana jest do wielu celebrytów, nie tylko polskich.

Pochodząca z Kłodawy celebrytka jest mamą małego Leonka i poza udziałem w 2. sezonie Królowych życia występowała także w programie Damy i wieśniaczki. Poza tym jest fotomodelką i aktorką. Jej wygląd bez wątpienia budzi największe emocje u internautów. Na Instagramie zaskarbiła sobie uznanie już ponad 63 tys. osób.

Jej eksperymenty i ingerencja w prezencję sprawiły, że nie przypomina już tej samej Kamili, którą fani mieli okazję poznać przy okazji 2. sezonu Królowych życia. Na przestrzeni ostatnich miesięcy zmieniła swój wizerunek już kilkukrotnie. Czasem aż ciężko nadążyć za metamorfozami gwiazdy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

To wszystko sprawiło, że fani zaczęli porównywać ją do takich postaci jak: Ewa Minge, Marta Linkiewicz, czy jednej z bohaterek komiksu Manga. Niektórzy posunęli się nawet do stwierdzenia, że przypomina Kim Kardashian. Obecnie gwiazda prezentuje się w blond włosach, a fani nie szczędzą jej komplementów.

Kochana, czy ty masz blond włoski, czy ciemne, to i tak wymiatasz. Bosko; Pani Kamilo usta magia. Wygląda Pani fascynująco pozdrawiam; Kamilko cudownie wyglądasz. Piękne oczy, ponętne usta; Kami szacunek za oryginalność; Jesteś bardzo podobna do Kim Kardashian – czytamy w komentarzach pod zdjęciami.

Królowe życia metamorfozy

Kamila Kaczmarek to oczywiście niejedyna postać Królowych życia, która słynie ze sporej ingerencji w swój wygląd. W programie ciężko znaleźć kobiety, które tego nie robią. Jedną z nich jest Adrianna Eisenbach, która w przeciągu kilku lat sprawiła sobie tyle tatuaży, że dzisiaj ciężko znaleźć jej miejsce na nowe.

Niestety nie każdej z nich zmiany w wyglądzie wychodzą na dobre. Przekonała się o tym Edzia, która zdaniem wielu internautów zdecydowanie przesadziła z wypełnieniem ust. Gwiazda została mocno skrytykowana, jednak nie odniosła się do zarzutów.

Edzia, chyba trochę przesadziłaś? Po co poprawiać to, co było ładne? Specjalnie wróciłam do Twoich fotek ,,z wcześniej” niestety naprawdę Twoje usta będą przypominały zwierzątko z akwarium… Plis nie rób już takich ust – zauważyła jedna z kobiet.

Jak spoglądacie się na wygląd celebrytek z Królowych życia?

Zobacz zdjęcia:

Kamila Kaczmarek z 2. sezonu Królowych życia przeszła wiele metamorfoz.

Celebrytka porównywana jest dzięki temu do wielu gwiazd.

Tak wygląda obecnie.

W 2020 roku tak zaszalała.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl