Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Iza z „Królowych życia” została napadnięta. Mężczyzna zaatakował ją w biały dzień, na nagraniu słychać okropne krzyki
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 11.09.2020 16:25

Iza z „Królowych życia” została napadnięta. Mężczyzna zaatakował ją w biały dzień, na nagraniu słychać okropne krzyki

królowe życia
Fot. www.instagram.com/justuniquebyisabel / www.facebook.com/TelewizjaTTV

Królowe życia w cieniu skandalu. W sieci pojawiło się szokujące nagranie. Materiał wideo przedstawia sytuację, w którą trudno uwierzyć. Iza została napadnięta przez obcego mężczyznę. Jeszcze bardziej niepokoi fakt, że do ataku doszło w biały dzień. Oglądając film, można usłyszeć okropne krzyki celebrytki.

Królowe życia to jeden z najpopularniejszych programów TTV. Widzowie z wielkim zainteresowaniem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. Show wzbudza wiele kontrowersji i liczne emocje. Jedni krytykują i zazdroszczą uczestnikom, inni nie kryją się ze swoją sympatią. Teraz jednak wybuchł skandal w związku z Izą – jedną z Królowych życia. Do sieci trafiło szokujące nagranie.

Królowe życia: jedna z uczestniczek została napadnięta

Królowe życia pełne są intrygujących charakterów, o których można powiedzieć wiele, ale trudno być wobec nich obojętnym. Jedną z gwiazd programu jest Iza Macudzińska, która jest stylistką i projektantką mody. Królową życia jest już od czwartego sezonu i zaraz po Dagmarze jest prawdopodobnie najpopularniejszą osobowością show TTV. Fani śledzą jej życie nie tylko w programie, ale również na Instagramie, gdzie wrzuca wiele zdjęć.

Chociaż Królowe życia wydają się prowadzić bardzo wystawnie i ich codzienność diametralnie różni się od tej, którą znają przeciętni ludzie, to niedawno Izabelę spotkała niepokojąca sytuacja. Kobieta została napadnięta przez nieznanego mężczyznę. Na szczęście na pomoc przyszedł jej mąż Patryk. Całe szczęście partner celebrytki zareagował od razu, ponieważ zdarzenie mogło być niebezpieczne.

  1. Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej. Wyjął pierścionek na premierze filmu o nim samym
  2. Jeden z uczestników programu TTV nie żyje. Prawdopodobnie odebrał sobie życie, sprawa nadal budzi kontrowersje wśród opinii publicznej

Królowe życia: nagranie napaści na Izę trafiło do sieci

Telewizja TTV, która emituje Królowe życia, opublikowała nagranie na swoim Facebooku. Materiał wideo może wywołać niepokój. Widzimy, jak Iza najpierw okropnie krzyczy, następnie zostaje odepchnięta przez napastnika i upada. Wtedy pojawia się jej mąż, który szybko obezwładnia obcego mężczyznę. Całe zdarzenie kończy się szczęśliwie, jednak Izabela przez pewien czas była w wyraźnym szoku.

Nie spodziewałam się, że w tych czasach w ogóle jeszcze coś takiego może się wydarzyć – mówi w rozmowie opublikowanej przez Telewizję TTV.

To również pokazuje, że na co dzień Królowe życia funkcjonują w pewnej bańce, nie stykając się z problemami, które nie są jedynie wytworem mediów. Izabela przyznała, że do tej pory słyszała o podobnych zdarzeniach jedynie w programach telewizyjnych. Nie spodziewała się, że ktoś może ją napaść i to w biały dzień.

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIA:

Królowe życia
Królowe życia
Królowe życia
  1. Tomasz Komenda ogłosił radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się lepszych wieści
  2. Zrobiły zdjęcie, nie zauważyły jednego szczegółu. Aż ciarki przechodzą
  3. Gwiazda „Sanatorium miłości” ogłosiła szczęśliwą nowinę. Z całej Polski płyną gratulacje
  4. Zamykają klasy, nauka będzie odbywała się zdalnie. Kilkudziesięciu uczniów i ich rodziny na kwarantannie
  5. Edward Miszczak oświadczył się Annie Cieślak? „Jest oszołomiona szczęściem”
  6. 5 ujawniających wszystko, porażających i wstydliwych zdjęć Gessler obiega sieć. Bez doczepów i makijażu wygląda zupełnie inaczej

źródło: www.facebook.com/TelewizjaTTV