Królowe życia w ostatnim czasie nie tętnią radością. To wszystko za sprawą katastrofy życiowej, jaka spotkała Edzię. Gwiazda programu jakiś czas temu straciła nienarodzone dziecko. Fani i przyjaciele wyrazili wyrazy współczucia, w tym jej najlepsza przyjaciółka Dagmara Kaźmierska. Teraz 42-latka sama prosi o pomoc. Prośbę przekazała poprzez jedno zdjęcie.

Program Królowe życia to jedno z najpopularniejszych show ostatnich lat. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie niezwykle charyzmatyczni bohaterowie. W ostatnim czasie jednak nie jest tak ciekawie. Edzia przeżyła tragedię, tracąc nienarodzone dziecko, a teraz sama prosi o pomoc. Wszystko pokazała na zdjęciu.

Edzia prosi o pomoc

Tragedie i problemy chodzą po ludziach, jednak ta, która dotknęła Edzię, zalicza się do grona najgorszych. Kobieta straciła dziecko, które nawet nie zdążyło pojawić się na świecie. Wielka tragedia doprowadziła fanów do wzruszenia i okazali wsparcie gwieździe Królowych życia. Przyjaciółka Edzi Dagmara Kaźmierska nie zostawiła jej nawet na chwilę.

Teraz za pośrednictwem Instagrama Edzia poprosiła o pomoc. Jednak nie dla siebie, a dla ciężko chorej na guza mózgu Julii Kuczali. Leczenie 18-letniej dziewczyny jest bardzo kosztowne, wobec czego na stronie siepomaga.pl prowadzona jest zbiórka charytatywna mająca na celu wspomóc dziewczynę w ciężkich momentach życia

  1. Pogrążyli się w żałobie. Kiedy przyszli na pogrzeb, zamarli, ksiądz był przerażony
  2. Pierwszy raz od 14 lat taka sytuacja w „Milionerach”. Rekordowo krótki czas odpowiedzi nie jest jedynym zaskoczeniem

Królowe życia wspierają dziewczynę

To zadziwiające, że mimo wielkiej tragedii życiowej Edzia jest w stanie myśleć o pomocy innym. Świadczy to tylko o jej wielkim sercu i wspaniałomyślności. Jednak warto podkreślić, że nie jest ona pierwszą gwiazdą Królowych życia, która postanowiła wesprzeć dziewczynę.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że najlepsza przyjaciółka Edzi Dagmara Kaźmierska, którą ludzie nazywają Królową życia, opublikowała na swoim Instagramie post, w którym poprosiła o pomoc dla Julii. Jej starania przyniosły oczekiwane efekty, ponieważ fani Dagmary co chwila pisali komentarze, w których okazywali wielkie współczucie oraz chęć pomocy. Edzia postanowiła poczynić podobne kroki i dołożyć cegiełkę.

Akcja przeprowadzana pod adresem https://www.siepomaga.pl/julia-kuczala.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królowe życia
fot.instagram.com/edzia_official_

Edzia z Królowych życia poprosiła o pomoc dla chorej na guza mózgu Julii Kuczali. To zdjęcie udostępniła na swoim InstaStories.

Królowe życia
fot. instagram.com/edzia_official_

Wcześniej jej przyjaciółka Dagmara Kaźmierska postąpiła dokładnie tak samo.

królowe życia
instagram.com/queen_of_life_77

Postawa kobiet jest godna podziwu. Dzięki nim zbiórka poczyniła wielkie kroki do przodu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów
  2. Odnaleźli list do Anny Jantar w szczątkach samolotu. Napisał go jej ukochany
  3. TVN rezygnuje z „BrzydUli”? Zapadła nagła decyzja stacji
  4. Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat. Sprawa jest bardzo ważna
  5. Pogrążyli się w żałobie. Kiedy przyszli na pogrzeb, zamarli, ksiądz był przerażony
  6. 440 kilogramowy 27-latek szuka żony. Ma niepojęte wymagania, na obiady zjada 3 kg mięsa

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl