Królowe życia, czyli gwiazdy telewizji TTV, budzą kontrowersje nie od dziś. W ostatniej rozmowie uczestnicy wypowiedzieli się krytycznie na temat koleżanki z programu – Dagmary Kaźmierskiej. Czego dotyczyły ich słowa?

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn w ostatnim wywiadzie powiedzieli mocne słowa na temat koleżanki po fachu. Uczestnicy programu Królowe życia mimo sporej ilości fanów, nie są aż tak popularni jak ta kobieca gwiazda programu, a jednak postanowili użyć na jej temat kilku krytycznych słów. Czy były słuszne?

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska skrytykowana

Królowie życia uznali, że mimo iż Dagmara ma liczne grono wielbicieli, nawet większe niż oni, to nic nie znaczy, ponieważ dziś każda popularna osoba posiada przecież swoich fanów. Panowie więc odnoszą się do jej fanklubu z dużą rezerwą.

-Myślę, że w Polsce brakuje osób wyrazistych. Nie ma w niej nic szczególnego, poza taką wyrazistością. Nic więcej nie widzę, co mógłbym powiedzieć, że jest wyjątkowe. Nie ma nawet przedstawionej swojej pracy zawodowej – powiedział Rafał Grabias w rozmowie z portalem Jastrzabpost.pl.

Celebryta dodał, że poza taką wyrazistością nie ma w bohaterce nic bardziej szczególnego, o czym mógłby wspomnieć.

Myślę, że jest popularna, bo jest kolorowa, krzykliwa i tyle – dodał krytycznie Rafał.

Czy przez parę przemawia zazdrość o faworyzację bohaterki przez widzów?

  1. Syn pięknej gwiazdy wytatuował sobie twarz. Nie przypomina już przystojnego nastolatka
  2. Nie żyje znany piosenkarz. Mężczyzna popełnił samobójstwo

Kim są Rafał i Gabriel z Królowych życia?

Królowie życia zdobyli popularność w show-biznesie na ogromną skalę po udziale we wspomnianym show Królowe życia. To niezwykle barwne osobowości, które przyciągają obserwatorów nie tylko wyjątkowymi osobowościami, ale i ekscentrycznym wyglądem i stylizacjami. Prywatnie mężczyźni są parą z pokaźnym stażem, bowiem są w związku już od kilkunastu lat.

Gabriel Seweryn, mimo że obecnie z powodzeniem prowadzi własny salon futer i jest cenionym projektantem, kiedyś… ukończył szkołę zawodową o profilu cukierniczym. Mężczyzna ma 52 lata i pochodzi z Głogowa, ale dziś mieszka w Warszawie jako właściciel pracowni futer pod swoim nazwiskiem.

Rafał Grabias z kolei również porusza się w obszarze modowym jako współwłaściciel pracowni modowych. Jest młodszy od swojego partnera, bowiem jest w wieku 31 lat. Z programu mogliśmy się dowiedzieć, że kocha kwiaty i próbował swoich sił w komponowaniu bukietów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

królowe życia
instagram.com/rafalgrabias

Królowie życia to barwne postacie, które mogą zarażać widzów swoją energią.

Dagmara Kaźmierska
TRICOLORS/East News

W jednym z wywiadów mężczyźni użyli mocnych słów w stosunku do swojej koleżanki po fachu, Dagmary. To początek konfliktu?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hubert Urbański jest łysy. Elegancki prowadzący zaskoczył nowym wizerunkiem
  2. Ile zarabia Monika Zamachowska? Zdradziła, jak utrzymuje się po odejściu z TVP
  3. Marysia była pewna, że złapała męża na zdradzie. Dowiedziała się prawdy i zaczęła go przepraszać

źródło: radiozet.pl, jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułNadchodzi wiosna? Prognozy mówią same za siebie, w końcu wszystko jasne
Następny artykułKinga Rusin w ramionach ukochanego. Pokazała romantyczne zdjęcie z przystojnym adwokatem
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.