Królowe życia znów wróciły do jesiennej ramówki TTV. Kolejny sezon jest pełen emocji dobrych i niestety także tych złych. Jacek, przyjaciel Dagmary zawsze trochę trwał w jej cieniu, nie bardzo mogliśmy się dowiedzieć, kim tak naprawdę jest. Dopiero ostatnio przyznał się do faktu, o którym nie mieliśmy pojęcia. Przez 8 poprzednich sezonów skrzętnie go ukrywał.

Każdy fan TTV nie mógłby sobie wyobrazić programu Królowe życia bez bezsprzecznej królowej Dagmary. Wiele jednak osób zastanawia się, kim tak naprawdę są osoby z jej otoczenia. Dopiero teraz, dowiedzieliśmy się całej prawdy o Jacku. Zaskakujące, że do tej pory o tym nie mówił.

Królowe życia – Jacek ma dzieci? 

Jacek to ukochana postać fanów programu. Zawsze w asyście Dagmary, tworzy z nią przezabawne scenki, którzy widzowie wprost uwielbiają. Do tej pory na temat przyjaciół czy rodziny Kaźmierskiej zawsze udawało się coś dowiedzieć. Natomiast Jacek od początku jest w tej kwestii owiany tajemnicą. Nie wiedzieliśmy jednak, jak wygląda jego prywatne życie. Raz napomknął, że ma syna, jednak nie wiadomo w jakim wieku.

Dopiero w dziewiątym sezonie programu wyszło na jaw, że Jacek ma aż dwóch synów i to dorosłych! Sam przyznał w rozmowie z Dagmarą, że odchował już dwoje dzieci. To zaskakujące, że przez kilka lat trwania programu mężczyzna nigdy się na ten temat nie wygadał. 

  1. Alarm bombowy w szkole. Ewakuowano kilkadziesiąt osób, na miejscu zjawiła się policja i straż pożarna
  2. Tego jeszcze nie było. Widzowie TVN byli zadziwieni, pojawił się gość specjalny

Kim jest Jacek Wójcik?

Jacek Wójcik, wierny przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej jest artystą plastykiem i zajmuje się renowacją obiektów sakralnych. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Na co dzień mieszka w Kłodzku, gdzie pracuje. 

W programie często jest pokazywany jako człowiek szalony i bardzo impulsywny. W rzeczywistości jest bardzo precyzyjny i ceniony w swoim fachu. Jak podaje alaluna.pl, spod jego ręki wyszło dotychczas kilkaset, jeśli nie kilka tysięcy dzieł sztuki, które były przez niego odnawiane. Jacek tworzy renowacje także dla Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Cechy, których wymaga jego praca, jak opanowanie i spokój, szczególnie teraz przydadzą się jego przyjaciółkom, które spotkała prawdziwa tragedia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dagmara kaźmierska
Fot. jacek_wojcik_official, Instagram

Chyba nikt nie wyobraża sobie programu bez Dagmary w towarzystwie Jacka.

królowe życia
fot. instagram.com/jacek_wojcik_official

Jacek jest znany widzom programu jako bardzo szalona i impulsywna osoba. Jest to przeciwieństwo cech, których wymaga jego praca. 

królowe życia
fot. instagram.com/jacek_wojcik_official

Jacek przyznał, że jest ojcem dwóch dorosłych już synów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Spytała Kwaśniewską o ciążę. Odpowiedź zwaliła ją z nóg
  2. Potężny pożar w centrum Polski, dramatyczna akcja służb. Niestety, w pogorzelisku dokonano przerażającego odkrycia
  3. Kobieta nie wiedziała, co jej dolega. Lekarz kazał jej narysować zegar, gdy spojrzał na rysunek, pobladł
  4. Dagmara Kaźmierska pokazała swoją mamę. Co za podobieństwo, przecieramy oczy ze zdumienia
  5. Joanna Kurska przekazała wspaniałą nowinę. Nie mogła opanować radości i wzruszenia, gratulacje
  6. Nęka cię ból głowy? Połączenie 3 składników zdziała prawdziwe cuda, dolegliwość zniknie jak ręką odjął

Źródła: alaluna.pl

 

 

Poprzedni artykułNie żyje Joanna, miała tylko 28 lat. Nikt nie mógł spodziewać się jej śmierci
Następny artykułKary za malowanie po budynkach. Popierasz?
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.