Królowe Życia niejednokrotnie wywołują kontrowersje, tym razem sprawa jest naprawdę poważna. Portal klodzko.naszemiasto.pl podaje informację o tym, że były partner znanej z programu Dagmary miał zabić człowieka. Podobno zrobił to w jej obronie. To nie jedyne związki z półświatkiem przestępczym, jakie miała kobieta.

Często bywa tak, że osoby, które najbardziej przyciągają naszą uwagę, mają najbardziej skomplikowaną przeszłość. Trudno się więc dziwić, że uczestniczka programu Królowe Życia TTV wiele mogłaby opowiedzieć o tym, czego w życiu doświadczyła. Nie tylko o swojej własnej kryminalnej przeszłości, ale też o ludziach, którzy ją otaczali.

Ofiara śmiertelna

Jak podaje portal klodzko.naszemiasto.pl, w Kłodzku w 2001 roku doszło do strzelaniny z ofiarą śmiertelną. Był nią Dariusz L., gangster posługujący się pseudonimem Szpila. Zginął z ręki Pawła K. Powodem starcia mężczyzn miał być spór o biznes i wpływy. Istnieją jednak domysły, że mogło chodzić o coś więcej niż tylko o pieniądze.

Jak czytamy na stronie klodzko.naszemiasto.pl,  w tym czasie, kiedy doszło do przestępstwa, mówiło się, że Dariusz L. jest związany ze znaną nam z programu Królowe Życia Dagmarą Kaźmierską. Rzekomo powodem, dla którego zastrzelił on Dariusza L., było to, że Szpila groził bronią ciężarnej wówczas Dagmarze. Są to jednak jedynie spekulacje, których gwiazda nie potwierdziła.

Królowe Życia i kontrowersji

W przeszłości Dagmara prowadziła agencję towarzyską, za co trafiła nawet do więzienia. To już jednak za nią.

Mój biznes doprowadził do fatalnych w skutkach konsekwencji. Nigdy więcej nie mogę już czegoś takiego zrobić mojemu dziecku. Nie mogę go narazić na ponowną rozłąkę — powiedziała dla klodzko.naszemiasto.pl. 

Postanowiła odmienić swoje życie i, jak się wydaje, idzie jej to bardzo dobrze. Wyciągnęła wnioski ze swojej przeszłości i nie ma zamiaru po raz kolejny popełniać takich błędów. Wszyscy widzowie fani trzymają za nią kciuki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

królowe życia
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara zmieniła swoje życie.

królowe życia
instagram.com/queen_of_life_77

Wszyscy fani trzymają za nią kciuki. 

królowe życia
instagram.com/queen_of_life_77

Kobieta ma wielu fanów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Gniezno: poród odbył się na środku ulicy. Matka nie miała pojęcia, że jest w ciąży
  4. Jedna z głównych bohaterek odchodzi z „M jak Miłość”. To już pewne, fani w rozpaczy
  5. Była przekonana, że spodziewa się dziecka. Badanie ujawniło coś zupełnie innego
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

Źródło: klodzko.naszemiasto.pl

Poprzedni artykułKolejna odsłona ponętnej sesji Sabriny Pilewicz – Buon Appetito
Następny artykułSukces Moniki Zamachowskiej. Dziennikarka ma nową pracę, zarobi zawrotne sumy
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego