Królowe życia: Kasia, czyli jedna z najbardziej charakterystycznych i lubianych uczestniczek programu, przeszła kolejną imponującą metamorfozę. Tym razem po raz kolejny wybór padł na… fryzurę, którą diametralnie zmieniła. Ostre cięcie, a może przedłużane pasma? Nic z tych rzeczy. Teraz gwiazda ma włosy w kilku kolorach.

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie Królowe życia, są jednym z najchętniej oglądanych programów na TTV. Bezapelacyjny sukces przypisywany jest przede wszystkim kontrowersyjnym uczestniczkom, które od samego początku zyskały ogromną przychylność i sympatię telewidzów. Ich cięty język, nietuzinkowy wygląd, a także zamiłowanie do luksusu i nieustannych zmian poskutkowały imponującą rzeszą miłośników.

Królowe życia: Kasia nie kryje zamiłowania do zmian

Katarzyna Alexander, która na Instagramie ukrywa się pod pseudonimem lala_laluna83 nie bez przyczyny uznawana jest za jedną z najbardziej charakterystycznych i kontrowersyjnych uczestniczek uwielbianego reality show. Gwiazda oprócz odważnego i przykuwającego wzrok imagu może poszczycić się niebywałą otwartością i szczerością… niekiedy aż do bólu. 

Kasia jest jedną z tych bohaterek, które od samego początku podkreślają swoje ogromne zamiłowanie do zmian w wyglądzie, nawet jeśli wymagają wizyty u chirurga plastycznego, czy położenia się pod przysłowiowy nóż

  1. Roksana Węgiel cierpi z powodu hejtu. Dodała bardzo emocjonalny wpis
  2. Horoskop tygodniowy. Wodnik ma przed sobą świetny czas, gorzej u Panny

Tym razem wybór padł na fryzurę 

Nieustanne metamorfozy stały się już jej znakiem rozpoznawczym. Najczęstszą zmianą są oczywiście włosy, które niemalże na każdym kroku przybierają zupełnie inny kolor czy długość. Tym razem gwiazda postawiła na pasma w kilku kolorach. Na jej czuprynie zagościły odcienie różu, turkusu i zieleni. 

Mimo że połączenie to niepodważalnie wymaga odwagi, Kasia prezentuje się w nim naprawdę dobrze. Uczestniczka hitu TTV nie bez przyczyny zasłynęła z kontrowersyjnego i nietuzinkowego podejścia do życia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królowe życia
Screen z Instastories @lala_laluna83

Królowe życia: Kasia zmieniła fryzurę. 

Królowe życia
Screen z Instastories @lala_laluna83

Gwiazda uwielbia ciągłe metamorfozy. 

Królowe życia
Screen z Instastories @lala_laluna83

Celebrytka słynie z nietuzinkowych rozwiązań.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed poradami Jerzego Zięby. „Jest to działanie szczególnie groźne i niebezpieczne”
  2. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce
  3. Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko
  4. KFC wprowadza ”roślinnego kurczaka”. Smak sprawia, że chętnych nie brakuje
  5. Niemowlę trafiło do szpitala z licznymi obrażeniami. Słowa matki natychmiast wzbudziły podejrzenia
  6. 4-letni synek wybudził się ze śpiączki i powiedział mamie bardzo ważną rzecz. Jego ostatnie słowa są piorunujące
Poprzedni artykułJustyna Żyła czuje się samotna? Była żona skoczka ma szukać partnera w telewizji
Następny artykułKotlety mielone w nowym wydaniu. Delikatny środek otoczony chrupiącą panierką
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.