Królowe życia: Rafał Grabias i Gabriel Seweryn znów się rozstali. Jak podaje informator Pudelka, panowie mocno się pokłócili i teraz mieszkają osobno. Choć według ich relacji są zaledwie kilka tygodni po ślubie, pojawiła się między nimi przeszkoda, która oby chwilowo przerwała ich drogę do szczęścia. Sprawa stała się na tyle niebezpieczna, że jeden z panów postanowił zgłosić sprawę na policję.

Na swoim Instagramie Rafał Grabias i Gabriel Seweryn zamieszczali ostatnio bardzo smutne posty. Fani pocieszali załamanych mężczyzn, domyślając się, że się rozstali. Żaden z nich nie zaprzeczył tym spekulacjom. Informator Pudelka poinformował, że bohaterzy programu Królowe Życia mają teraz prawdziwe kłopoty.

Królowe życia: kolejne rozstanie Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna

Informator Pudelka podał, że mężczyźni w ostatnim czasie przeżyli poważną kłótnię, przez którą zamieszkali osobno. Podczas wspólnego wypoczynku nad morzem panowie pokłócili się o Kamila, wielkiego wielbiciela Gabriela. 

Kamil jak podaje informator, mężczyzna bardzo zakochał się w Gabrielu, a jego atencja i komplementy szybko przerodziły się w nękanie i wtrącanie do prywatnego życia mężczyzn. Rafał miał mieć żal do swojego partnera, jakoby ten utrzymywał wciąż kontakt ze swoim prześladowcą. 

  1. Rafał Trzaskowski pokazał intymne zdjęcie. Nikt się nie spodziewał, nagle po prostu je wyjął
  2. Fasolka szparagowa z bułką tartą jest ukochanym letnim daniem wielu osób. Niektórzy dodają do niej jeszcze 2 nietypowe składniki
  3. Zepsuł całe wesele. Wszyscy komentowali wyłącznie wygląd mężczyzny ze zdjęcia

Rafał Grabias zgłasza sprawę na policję

Pudelek porozmawiał także z samym nękanym, który przyznał, że jego wielbiciel zaczął stanowić realne zagrożenie dla jego partnera. Mężczyzna jest bowiem bez pamięci zakochany w Gabrielu i Rafała traktuje jako swoją konkurencję. W rozmowie z Pudelkiem projektant przyznał, że chłopak rzucił się na Rafała z rękoma:

-Ten chłopak cały czas mnie męczy, nachodzi w domu, moje prośby na nic się zdają, żeby przestał mnie prześladować. Rafała wręcz nienawidzi i rzucił się na niego z łapami – zaznaczył projektant.

Sprawy zaszły za daleko i Rafał Grabias zgłosił Kamila na policję, oskarżając go o nękanie i zastraszanie. Gabriel Seweryn przyznał, że to właśnie o kontakt z Kamilem jego partner miał do niego żal:

-Rafał był zły na mnie o to, że utrzymuję z nim kontakty, ale mnie też on naprawdę męczy. Rafał zgłosił Kamila na policję o zastraszenie i nękanie – przyznał szczerze Gabriel.

Informator Pudelka wyraził jednak nadzieję, że panowie odpoczną od siebie i ponownie będą parą. Łączą ich przecież interesy, a także wiele spędzonych razem lat i decyzja o legalizacji związku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królowe życia
fot. screen instagram.com/rafalgrabias

Para jest ze sobą wiele lat.

królowe życia
fot. instagram.com/gabriel_seweryn

Pod tym zdjęciem Gabriel wyznał miłość swojemu partnerowi. Wygląda na to, że walczy o jego uczucia.

królowe życia
fot.instagram.com/ rafalgrabias

Wygląda na to, że słowa Gabriela nie wzruszają Rafała, który napisał na swoim Instagramie, że zaczyna nowy etap życia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Może rozwód?”. Gwiazda programu TVN interweniuje u Agaty Dudy
  2. Policja pilnie poszukuje jednego pasażera. Doszło do dramatycznych scen, aż skóra cierpnie
  3. Dramat w rodzinie Pascala Brodnickiego. Gwiazdor TVN w żałobie, stracił najbliższą osobę
  4. Nie żyje uwielbiany muzyk. Tajemnicze okoliczności śmierci 28-latka
  5. Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej. Fani niczego się nie spodziewali
  6. Nagle jego ciało zaczęło czernieć. Wszystko przez jego syna, zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwach

Źródło: pudelek.pl

 

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl