Królowe życia przyniosły swoim bohaterom ogromną rozpoznawalność, a Gabriel i Rafał zyskali niezwykłą sympatię widzów i od czasu programu, fani obserwują każdy ich ruch. Ostatnio w związku tej dwójki było dość burzliwie. Rozstanie, powrót, rozstanie. Na czym stanęło? Rafał Grabias powiedział ostateczne słowa. 

Fani programu Królowe życia bacznie obserwują codzienność swoich ulubieńców, a to, co działo się ostatnio u Rafała i Gabriela, można nazwać prawdziwą karuzelą. Na szczęście, w ich relacji w końcu nastąpił przełom. Panowie podjęli ostateczną decyzję, choć nie każdy może być z niej zadowolony. 

Królowe życia. Rafał i Gabriel

Jakiś czas temu w sieci aż huczało od rozstania Rafała i Gabriela. Fani dostrzegli na instagramowych kontach obu panów niepokojące zdjęcia i wpisy, które mogłoby sugerować, że ich drogi na dobre się rozeszły. W dodatku pojawiła się wieść o trzecim mężczyźnie w ich życiu. 

Niejaki Kamil miał być przyczyną ostatecznego końca związku Rafała i Gabriela. Jednak jak się okazuje, prawdziwą miłość nie tak łatwo pokonać. Teraz Rafał, który miał być bardzo zraniony przez swojego partnera, zabrał głos w sprawie i powiedział słowa, które raz na zawsze zamkną temat. 

  1. Michał Wiśniewski występował na scenie, gdy nagle wparowała jego była. Finał mógł być tylko jeden
  2. Gwiazda „Na Wspólnej” otarła się o śmierć, niespodziewanie zasłabła na planie serialu. „Przez kilka godzin żyłam na sztucznym sercu”

Czy Gabriel i Rafał są razem?

Gabriel i Rafał są razem! Związek gwiazd programu Królowe życia ma się świetnie, czego potwierdzeniem jest nie tylko zdjęcie, które zamieścił na swoim profilu Rafał Grabias, ale przede wszystkim słowa, którymi odpowiedział jednej z internautek.

– Jednak razem? – zapytała fanka. 

My zawsze razem – odpowiedział gwiazdor. 

Wygląda na to, że czarne chmury, które wisiały nad związkiem tej dwójki, odeszły na dobre.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

królowe życia
Fot. rafalgrabias, Instagram

Nie ma żadnych wątpliwości. Gabriel i Rafał są razem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy już nie mają co się łudzić. Rząd premiera Morawieckiego podjął ostateczną decyzję
  2. Brigitte Macron w stroju kąpielowym. Widać każdy szczegół ciała 67-letniej żony prezydenta. Piękna?
  3. Przykre doniesienia o Maryli Rodowicz. Już nawet nie stara się udawać
  4. Minimalne wynagrodzenie 2021. Znamy dokładną kwotę. Wielu będzie rozczarowanych
  5. Ekspresowe racuchy z jabłkami. Niebiański smak dzieciństwa, przepis jak za dawnych lat

źródło: instagram.com 

 

Poprzedni artykułUwaga: 1 września nie wszyscy uczniowie wrócą do szkół. MEN zabrało głos w sprawie
Następny artykułWalczyli o jego życie do końca. Niestety, nie żyje były prezydent Krakowa
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.