Królowe życia kryją w sobie wiele pozytywnych, przyprawiających o uśmiech na twarzy przygód. Jak wiadomo, w telewizyjnych programach niejednokrotnie dochodzi do absurdów, których autorami zazwyczaj są gwiazdy. Wielu już zna historię z przeszłości najpopularniejszej z gwiazd programu. Tym razem na jaw wyszła prawda o innej z uczestniczek. Swojego czasu stanęła przed sądem.

Odkąd na antenie telewizji TTV pojawił się program Królowe życia, telewidzowie mają zapewnioną nie byle jaką dawkę rozrywki. Przygody gwiazd, liczne rozmowy, zabawy przed kamerą to tylko część rozrywki, jaką skrywa program. Niestety, ale zdarzają się także przykre sytuacje. Okazuje się, że kolejna z uczestniczek miała do czynienia z sądem.

Afera w programie Królowe życia. Gwiazda stanęła przed sądem

Królowe życia to jeden z najbardziej lubianych programów w polskiej telewizji, który zapewnił swoim uczestnikom niebywała popularność, tak jak Sylwii Peretti. Jak informuje portal pudelek.pl, kobieta w przeszłości została prawomocnie skazana. Wszystko za sprawą znajomości, którą nawiązała dzięki matce.

Informator portalu podał, że Sylwia swojego czasu zapoznała zamożnego francuza nazwiskiem Carmine V. u którego wówczas pracowała jej matka jako sprzątaczka. Mężczyzna zakochał się w Sylwii i zaczął ją obsypywać drogimi i luksusowymi prezentami, w tym samochodem marki Maserati, o wartości ok. 240 tysięcy złotych.

  1. Poznajecie blondynkę ze zdjęcia? Dziś znają ją wszyscy Polacy
  2. Pani Joanna żyła w ciągłym strachu o życie swojej mamy i małego Kajetana. Porażające warunki życia, ekipa „Nasz nowy dom” musiała interweniować
  3. 7-latka błaga już tylko o śmierć. Powód rozbija serce na drobne kawałeczki, a łzy same napływają do oczu

Mężczyzna pozwał Sylwię

Według Pudelka kobiecie bardzo szybko znudził się drogocenny pojazd i postanowiła go sprzedać. Jednak, by tego dokonać, musiała zarejestrować pojazd na własne nazwisko. Informator serwisu przekazuje, że przy okazji kobieta sfałszowała dowód jego zakupu. W celu uniknięcia zapłaty podatku VAT rozłożyła samochód na części, a w dokumentach podała zaniżoną wartość auta. Prawda wyszła na jaw i w 2015 roku Sąd Rejonowy w Wieliczce skazał Sylwię na 1250zł grzywny za fałszerstwo.

Jeśli tego mało, to Sylwia została dodatkowo oskarżona przez swojego adoratora z Francji. Pudelek pisze, że mężczyzna zarzucił jej przywłaszczenie samochodu, za co groziło jej do 10 lat pozbawienia wolności. Pod koniec lipca 2020 roku sprawa została wyjaśniona i ostatecznie Sąd Okręgowy w Krakowie wydał niepełnomocny wyrok uniewinniający.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królowe życia
fot. instagram.com/krolowe_zycia_official

Sylwia Peretti w przeszłości stanęła przed sądem.

Królowe życia
fot. instagram.com/krolowe_zycia_official

Gwiazda programu Królowe życia została skazana na karę grzywny za fałszerstwo.

Królowe życia
fot. instagram.com/krolowe_zycia_official

Dodatkowo adorator Sylwii, zamożny Francuz oskarżył ją o przywłaszczenie samochodu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z dnia na dzień zaostrzono ważny zakaz. Ministerstwo Zdrowia nagle podjęło kluczową decyzję
  2. Szykuje się skandal? Tajemnicza posada Kingi Dudy przy ojcu. Zwiedziła niemal cały świat i wróciła do Polski
  3. Maffashion urodziła. Gwiazda pokazała zdjęcie, Sebastian Fabijański zrobił niesamowitą rzecz
  4. Z ostatniej chwili. Po 13 latach porażające informacje ws. zaginięcia Madeleine McCann, po prostu niewiarygodne
  5. Pilna ewakuacja całego budynku. Ludzie zaczęli wybiegać na ulicę, ogrom policji, wszystko przez jeden e-mail
  6. Byli w restauracji z ostatniego odcinka „Kuchennych rewolucji”. Za obiad zapłacili prawie 100 zł, ale nie to poraziło ich najbardziej

Źródło: pudelek.pl 

Poprzedni artykułTVP przekazało tragiczne informacje. Właśnie, po 26 latach, zidentyfikowane zwłoki, sprawdziło się najgorsze
Następny artykułCzy jazda komunikacją miejską powinna być tańsza? „Ceny biletów to skandal”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.