Królowe życia stały się prawdziwym hitem, a widzowie pokochali barwnych uczestników show, których życie podglądają już nie tylko na ekranach telewizorów. Jak się okazuje, w życiu pięknej Izy szykują się ogromne zmiany, a jej rodzina już wkrótce się powiększy. Kobieta przekazała cudowną wiadomość. Fani są zachwyceni.

Izabela Macudzińska podbiła serca polskich widzów, a życie gwiazdy programu Królowe życia w mediach społecznościowych obserwuje ponad 400 tysięcy osób. Kobieta postanowiła podzielić się ze swoimi fanami niezwykłą nowiną.

Królowe życia. Izabela Macudzińska przekazała wesołą nowinę

Jedno zdjęcie wystarczyło, by fani uczestniczki programu Królowe życia popadli w całkowity zachwyt. Gwiazda show, która wzięła ślub w lipcu ubiegłego roku, zaskoczyła wszystkich. Rodzina Izabeli Macudzińskiej już niedługo się powiększy.

Choć życie Izabeli Macudzińskiej na ekranach telewizorów śledzą miliony Polaków, uczestniczka show dba o prywatność swoich najbliższych. Kiedy gwiazda Królowych życia publikuje w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcia, wiadomo, że coś się święci. Nie inaczej okazało się i tym razem. Fani już składają najlepsze życzenia.

  1. Nie żyje aktor znany z ”Ojca Mateusza”, ”Lokatorów”, ”Krzyżaków” i wielu innych. Odszedł dziś rano
  2. Fani „M jak Miłość” zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości
  3. Natychmiast zamykają przedszkola. Decyzja zapadła, w jednym z polskich miast nie było innej możliwości

Rodzina Izy z Królowych życia niebawem się powiększy

Piękna uczestniczka programu Królowe życia uchodzi za prawdziwą kobietę sukcesu. Szczęśliwa mama, żona i właścicielka modowej marki pochwaliła się szczególną nowiną. 

Czekamy na Ciebie Zoe aż pojawisz się na tym świecie. Już Cię bardzo Kocham – napisała pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie.

Jak się okazuje, Izabela Macudzińska spodziewa się przyjścia na świat dziecka swojej siostry. Kobieta opublikowała piękną fotografię z baby shower przyszłej mamy. Widać, że wprost nie może nacieszyć się szczęściem, jakie zapanowało w jej rodzinie. Fani gwiazdy show natychmiast złożyli cioci najpiękniejsze życzenia. Gratulujemy i czekamy na narodziny małej Zoe!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

królowe życia
Fot. justuniquebyisabel, Instagram

Izabela Macudzińska ogłosiła wspaniałą nowinę. Jej siostra jej w ciąży.

królowe życia
Fot. justuniquebyisabel, Instagram

Ulubienica widzów programu Królowe życia w lipcu ubiegłego roku wyszła za mąż.

królowe życia
Fot. justuniquebyisabel, Instagram

Gwiazda show może pochwalić się wspaniałą rodziną, która już niebawem się powiększy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suczka miała zostać uśpiona. Nagrano przestraszoną psinę, nagle dzieje się niemożliwe
  2. Z ostatniej chwili: cały kraj ma przejść testy na wirusa. Niesłychana akcja u sąsiada Polski
  3. Maja ujawniła, co usłyszała od pielęgniarki tuż po porodzie. Nigdy nie przeżyła podobnego upokorzenia, aż chce się płakać
  4. ”Należy zamknąć cmentarze 1 i 2 listopada”. Ekspert nie ma złudzeń, nalega na podjęcie radykalnych kroków w przypadku większej ilości zarażeń
  5. ”Przetestowani będą wszyscy mieszkańcy kraju”. Sąsiedzkie państwo rozpoczyna akcję na wielką skalę
  6. „Rolnik szuka żony”: Małgosia urodziła córeczkę. Opublikowała pierwsze zdjęcie i zdradziła imię dziecka

źródło: Instagram

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.