Królowe życia: ojciec Conana, syna Dagmary Kaźmierskiej to tajemnicza postać, o której do pory wiadomo było naprawdę niewiele. Tymczasem okazuje się, że mężczyzna ma mroczną przeszłość. Pomimo tego, że w sieci na próżno szukać jego zdjęć, informacje, które ujrzały światło dzienne, wprawiają w osłupienie. Czegoś podobnego prawdopodobnie nikt nie mógłby się spodziewać.

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek reality show emitowanego na TTV. W programie występuje razem z synem Conanem i przyjacielem Jackiem. Od samego ogromną ciekawość fanów programu wzbudzała enigmatyczna postać była męża Kaźmierskiej. Kim jest ojciec Conana? Prawda wyszła na jaw.

Królowe życia: Kim jest ojciec Conana?

Paweł K. czyli ojciec Conana Kaźmierskiego i były mąż Dagmary, uczestniczki cieszącego się ogromną popularnością reality show Królowe życia to tajemnicza postać, o której wiadomo było tylko tyle, że nie jest osobą publiczną. Co więcej, jakiś czas temu pod zdjęciem Conana pojawił się komentarz jednego z obserwatorów, który twierdził, że młody chłopak jest wierną kopią swojego taty. Możemy przypuszczać więc, że jest do niego bardzo podobny. Niestety w sieci na próżno szukać jego zdjęć.

Fakt, iż Dagmara Kaźmierska 10 miesięcy swojego życia spędziła w więzieniu, nie jest już tajemnicą. Była bowiem właścicielką znanej agencji towarzyskiej, Heidi. Oprócz tej historii z ich rodziną ściśle związane jest jeszcze jedno przykre wspomnienie. Tym razem dotyczy byłego męża celebrytki.

Mężczyzna ma mroczną przeszłość 

Zgodnie z doniesieniami serwisu m.styl.fm podczas jednej ze strzelanin, do której doszło w Kłodzku w 2001 roku, zginął gangster Dariusz L., znany pod pseudonimem Szpila. Paweł K. ówczesny mąż Dagmary miał być z nim w poważnym konflikcie. Między mężczyznami doszło do kłótni i ostrej wymiany zdań.

Powodem były interesy, ponieważ Szpila podobnie jak oni prowadził agencję towarzyską. Co więcej, Dariusz L. groził ciężarnej Dagmarze z pistoletem w ręku. Podczas awantury Dariusz L. zginął z rąk męża Królowej życia. Mężczyzna zastrzelił gangstera, a trzeci uczestnik, który obecny był podczas dramatycznego zajścia, został ciężko ranny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królowe życia
instagram.com @conanbestia

Królowe życia: ojciec Conana ma mroczną przeszłość. 

Królowe życia
instagram.com @conanbestia

Paweł K. zabił gangstera, donoszą media. 

Królowe życia
instagram.com @queen_of_life_77

Mężczyzna nie jest osobą publiczną.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 10-latek odczuwa ciągły ból, a jego skórę pokrywają łuski. Przez mieszkańców nazywany jest ludzkim wężem [FOTO]
  2. Nagranie, które widziała cała Polska. Inspektorzy weszli do mieszkania Mateusza B., znaleźli więcej zwierząt
  3. 10 najsłynniejszych prezenterek PRL. Widzowie je kochali, czym się dziś zajmują?
  4. Chciała mieć piękne i długie rzęsy. Teraz lekarze walczą o jej wzrok, wszystko przez jeden produkt
  5. Agnieszka Hyży jest w ciąży? Opublikowała tajemniczy wpis, posypały się gratulacje
  6. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik
Poprzedni artykułDowiedziała się, że mąż ją zdradza. Zemściła się w najgorszy sposób, lekarze łapali się za głowy
Następny artykułPsi rodzice zachowują się zupełnie jak ludzie. Najsłodsze wideo, jakie dziś zobaczycie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.