Królowe życia, to bardzo popularny program na antenie TTVw którym Dagmara Kaźmierska podbiła serca widzów. Najbardziej rozpoznawalna gwiazda programu od zawsze budzi wiele kontrowersji.

Dagmarę Kaźmierską kochają wszyscy widzowie popularnego programu Królowe życia. Kobieta tryska energią, ma ciekawe pomysły na siebie i w każdym odcinku pokazuje swoją prawdziwą twarz, nigdy niczego nie udaje. Czy Dagmara będzie miała drugie dziecko?

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska ciąża

Królowe życia to już kultowy program telewizji TTV, w którym widzowie mogą śledzić życie bohaterów w ich codziennym życiu. Najbardziej popularną postacią programu jest Dagmara Kaźmierska. Przebojowa kobieta jest bardzo charyzmatyczna, podbiła serca wielu widzów. Do tej pory Dagmara nie mówiła zbyt wiele o swoich sprawach sercowych. Ostatnio Królowa zdradziła, że jest zakochana i opowiedziała o swoim dużo młodszym partnerze.

Od rozstania z byłym mężem, z którym ma dorosłego syna Conana, minęły 3 lata. Przez ten czas korzystała z życia jako singielka. Okazuje się jednak, że w jej życiu będzie dużo zmian. Dagmara Kaźmierska zdradza, kim jest jej wybranek i oświadcza, że planują wziąć ślub. 

To jednak nie koniec rewelacji. Widzowie programu pamiętają jej słowa sprzed kilku miesięcy. Przed ślubem ciężarnej przyjaciółki Edzi, Dagmara sugerowała, że byłoby wspaniale, gdyby obie zaszły ciążę. Niewykluczone, że Conan będzie miał rodzeństwo. Tego, czy Dagmara naprawdę planuje dziecko, z pewnością dowiemy się w kolejnym sezonie Królowych życia.

Z kim jest Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska jest z o dwa lata młodszym mężczyzną, który ją rozumie i wspiera. Gwiazda programu czuje, że to ten jedyny, oraz że z takim facetem może wziąć ślub.

-Tu to mi się naprawdę trafiło! Młodszy ode mnie! O dwa lata. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi te moje wszystkie jazdy. Kocha mnie, jest porządny i ma zasady! Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził… jest przystojny… To, że on mnie chce, to ja się dziwię! – powiedziała Dagmara w rozmowie z WP Gwiazdy.

Królowa życia potwierdziła, że nie ma jeszcze pierścionka, ale wie, że plany związane ze ślubem to tylko kwestia czasu. Wszyscy kibicują gwieździe i czekają na kolejne informacje związane z jej romantyczną miłością.  

ZOBACZ ZDJĘCIA:

królowe życia
instagram.com.queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska jest bardzo szczęśliwa, wszystko za sprawą miłości.

Dagmara Kaźmierska
eastnews.pl

Gwiazda rzadko opowiada o swoim życiu uczuciowym.

królowe życia
instagram.com.queen_of_life_77

Dagmara od zawsze ma obok siebie przyjaciół, teraz czas na miłość.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Edyta Górniak ma nowy romans? Została przyłapana w klubie, ze znanym mężczyzną
  3. Wcierała w paznokcie 3 produkty spożywcze. 2 tygodnie później patrzy na swoje dłonie i zamiera
  4. Lekarze nie mogli uwierzyć w wygląd tego dziecka. Musieli natychmiast operować
  5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu

źródło: party.pl

Poprzedni artykułStylizacje na co dzień, na imprezę i na randkę do 200 złotych
Następny artykułŻycie bez kota jest możliwe, ale dużo smutniejsze