Królowe życia: Gabriel założył na siebie coś, co oburzyło fanów. Wspólne zdjęcie Rafała Grabiasa z partnerem wzbudziło właśnie dlatego bardzo dużo emocji. Okazuje się bowiem, że panowie zdecydowali się na odważny krok. Jeden z fanów napisał cały w emocjach: jest gatunkiem zagrożonym. Inny dodał: bestialstwo.

Bohaterowie programu Królowe życia przesadzili? Panowie zdecydowali się na bardzo odważny krój, który wzbudził niemałe emocje. Okazuje się, że fani naturalnych futer posunęli się o krok dalej. Ludzie są oburzeni. 

Królowe życia: Gabriel w garniturze

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn po licznych życiowych zawirowaniach, znów są razem. Panowie, by skupić się na spokojnym cieszeniu się swoją relacją, zrezygnowali z udziału w programie TTV. Pozostają jednak nadal aktywni w swoich social mediach, za pomocą których pokazują co u nich słychać. Ostatnie zdjęcie jednak oburzyło fanów.

Rafał umieścił zdjęcie z partnerem, które opisał:

-@gabriel_seweryn zadał szyku w garniturze ze skóry węgorza. To niezwykle rzadko spotykana skóra. Głównie ze względu na małą powierzchnię, którą można pozyskać z ryby w całości – chwali się Rafał.

Na odpowiedź oburzonych fanów nie musiał dugo czekać.

  1. Dotarła do nas tragiczna wiadomość. Nie żyje słynna polska piosenkarka, wszyscy śpiewali jej przeboje
  2. Prowadzący „Pytanie na śniadanie” natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typu
  3. Pierwszy śnieg w tym roku. Synoptycy ostrzegają, nie damy się zaskoczyć, jesteście gotowi?

Oburzeni fani do Gabriela: Bestialstwo

Fani byli przerażeni, że Gabriel chwali się garniturem ze skóry węgorza, ryby, która od 2007 roku widnieje na liście gatunków zagrożonych, a w tej chwili sytuacja jest uważana za krytyczną. Fan skomentował więc:

-Bestialstwo.

-Jeść ryby? – odparł atak Rafał Grabias,

-Owszem, bo od kilku dobrych lat węgorz jest gatunkiem zagrożonym wyginięciem i to w stopniu krytycznym – informuje projektanta oburzony fan.

Ta odpowiedź już nie skłoniła Rafała do kontrataku. Faktycznie bowiem węgorz w 2007 roku trafił na listę obrad słynnej konwencji waszyngtońskiej, skupiającej kraje walczące z handlem zagrożonymi gatunkami zwierząt i roślin. Od lat 70. XX wieku populacja węgorza europejskiego zmalała o ponad 90% w Polsce. Od 2010 roku tę rybę można wyłowić tylko w wyznaczonych do tego oczkach wodnych, których w naszym kraju jest bardzo mało. Nic więc dziwnego, że Rafała Grabias broniący partnera nie miał już żadnych argumentów.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

królowe życia
fot. intagram.com/rafalgrabias

Chwalenie się noszeniem garnituru z zagrożonego gatunku bardzo zdenerwowało internautów.

królowe życia
fot. Instagram @rafalgrabias

Panowie uwielbiają ekstrawaganckie ubrania.

Królowe życia
fot. instagram.com/rafalgrabias

Para zajmuje się projektowaniem futer. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie byli w stanie oderwać oczu od Agaty Dudy. Co ona na siebie założyła?
  2. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu
  3. Kupił najdroższą kawę w Warszawie. Przy kosmicznej cenie nie mógł spodziewać się podobnej ilości
  4. Poszerzenie stref płatnego parkowania. Jesteś za czy przeciw?
  5. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz
  6. Tajemny składnik sprawia, że rosół staje się jeszcze bardziej rozgrzewający. Koniecznie dodaj go następnym razem, będzie przepysznie

źródło: wikipedia.org, instagram.com

 

Poprzedni artykułKomunikat ministerstwa zdrowia z samego rana. Zalecają Polakom zasadę 1 przez 3
Następny artykułWidzieliśmy go na Polsacie, TVP i TVN. Kultowy aktor nie żyje, widzowie zalewają się łzami
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl