Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska wyjawiła, jak zarabiała pierwsze pieniądze. Nikt nie podejrzewał, co robiła za granicą
Karina Sulich
Karina Sulich 24.01.2020 18:39

Dagmara Kaźmierska wyjawiła, jak zarabiała pierwsze pieniądze. Nikt nie podejrzewał, co robiła za granicą

Dagmara Kaźmierska
TRICOLORS/East News

Królowe życia to jeden z najchętniej oglądanych programów. Jak widać, uwielbiamy podglądać życiowe perypetie zamożnych, barwnych postaci. Jak jednak obecne królowe, dorobiły się swojego majątku? Dagmara Kaźmierska postanowiła zdradzić, w jaki sposób zarabiała swoje pierwsze pieniądze.

Niektórzy od samego początku mają zapewnioną świetlaną przyszłość, inni muszą na nią ciężko zapracować. Żadna praca nie hańbi, a życie pisze nam różne scenariusze i nigdy nie wiadomo, kiedy ponownie będziemy musieli zacząć od zera. Z takiego założenia wychodziła również Dagmara Kaźmierska, jedna z najbardziej lubianych bohaterek programu Królowe życia. Choć obecnie kobiecie powodzi jej się bardzo dobrze, nie zawsze tak było. Ostatnio postanowiła zdradzić, jak zarabiała pierwsze pieniądze. To, co robiła za granicą, dla niektórych może wydać się naprawdę szokujące.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska

Dagmary Kaźmierskiej chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Głośna, wesoła i niezwykle kontrowersyjna bohaterka telewizyjnego show w ostatnim czasie postanowiła zdradzić wiele sekretów, dotyczących jej życia.

Dowiedzieliśmy się, że w przeszłości chlubiła się raczej złą sławą i przebywała w więzieniu, gdzie przeszła prawdziwe katharsis, a jej wszelkie upadki i wzloty doprowadziły ją do udziału w programie Królowe życia. Teraz celebrytka ujawniła, jak zarobiła pierwsze pieniądze. Jesteście ciekawi?

Gdzie pracowała Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska pracowała za granicą. Wiele osób ciekawi, jak kobieta dorobiła się majątku. Okazuje się, że gwiazda programu Królowe życia od małego uczona była szacunku do pracy i od wczesnych lat pomagała mamie w sklepie. Kiedy osiągnęła pełnoletność, postanowiła sama zatroszczyć się do siebie i wyjechać do pracy do Niemiec, o czym opowiedziała w programie W łóżku z Oskarem.

Jak Dagmara Kaźmierska zarobiła swoje pierwsze pieniądze? Swoje pierwsze pieniądze Dagmara Kaźmierska zarobiła… sprzątając ludziom domy. Przyznała, że szło jej całkiem nieźle, a pracodawcy bardzo ją cenili. Kiedy już dobrze nauczyła się języka, podjęła pracę w kasynie. Nowy zawód przyniósł jednak nie tylko lepsze pieniądze, ale i wprowadził kobietę w nałóg!

Na szczęście uzależnienie od hazardu oraz niechlubną przeszłość Dagmara ma już za sobą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

królowe życia

Dagmara Kaźmierska przyznała, że zmieniła swoje życie ze względu na syna.

królowe życia

W programie Królowe życia mogliśmy obserwować biznesowe poczynania gwiazdy. Obecnie prowadzi ona butik z odzieżą.

królowe życia

Bohaterka show musiała ciężko pracować, aby teraz móc prowadzić prawdziwie wystawne życie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje uczestnik popularnego reality-show. Polak miał jedynie 29 lat
  3. Beata Tyszkiewicz zakończyła karierę. Córka potwierdziła smutne doniesienia
  4. Gwiazda TVN jest w ciąży. Pokazała się z bardzo dużym brzuszkiem
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

źródło: radiozet.pl