Lelum.pl

fot. screen YouTube TTV

Gwiazda „Królowych życia” wzięła ślub. Widzowie nie mieli pojęcia, że planuje wyjść za mąż

25 Września 2020

Autor tekstu:

Karol Osiński

W programie Królowe życia co chwila dochodzi do zaskakujących sytuacji, które tylko dodają pikanterii widowiska. Sprawia to, że fani nie mogą doczekać się kolejnych odcinków, i z wielką ciekawością zasiadają w fotelach, by oglądać popularne Królowe. Jedna z gwiazd pochwaliła się zdjęciem ze ślubu, które wywołało wielkie zaskoczenie widzów.

Gwiazda programu

Kiedy popularna gwiazda publikuje na swoich mediach społecznościowych ważne wydarzenie ze swojego życia, zazwyczaj jest ono szeroko komentowane. Tak było i tym razem. Jedna z gwiazd programu Królowe życia Patrycja Strzałkowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia ze ślubu. Na obu z nich pozuje w przepięknej sukni ślubnej.

zima

Spoglądając w komentarze, jakie pojawiły się pod zdjęciami gwiazdy, można wywnioskować, że fani byli wyraźnie zaskoczeni, że Patrycja wzięła ślub. Kilkukrotnie robiła przymiarki do różnych sukni ślubnych, co także relacjonowała na swoim Instagramie. Teraz pojawiła się w tej ostatecznej i wymarzonej.

Kim jest Patrycja Strzałkowska?

Patrycja Strzałkowska to znana influencerka, którą widzowie mogą kojarzyć z takich programów jak Ex na plaży, czy właśnie Królowe życia. Co prawda w popularnych , jednak dzięki udziałowi w programie stała się bardzo popularna. Ponadto można było ją oglądać w 5 odcinku programu Przyjaciele do zadań specjalnych, emitowanym na antenie TVP 1.

Poza karierą w telewizji Patrycja jest także autorką czterech książek, których tytuły to: Welcome to Spicy Warsaw, Insta Beauty. Wszystko, co musisz wiedzieć o upiększaniu, Niemoralne decyzje oraz Cover Girl. Jednak największą karierę robi w mediach społecznościowych, gdzie krok po kroku relacjonuje każde wydarzenie ze swojego życia prywatnego.

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królowe życia

Patrycja Strzałkowska wzięła ślub.

Królowe życia

Gwiazda nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia. Gratulacje!

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: plotek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]