Królowe życia to jeden z wielu programów, który jest szczerze uwielbiany przez szerokie grono fanów w Polsce. Dzieje się tam tak wiele, że czasami trudno nadążyć za życiem prywatnym ulubieńców. Jedna z gwiazd programu za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się zdjęciem ze ślubu. Widzowie byli wyraźnie zaskoczeni, że w jej życiu zaszyły takie zmiany.

W programie Królowe życia co chwila dochodzi do zaskakujących sytuacji, które tylko dodają pikanterii widowiska. Sprawia to, że fani nie mogą doczekać się kolejnych odcinków, i z wielką ciekawością zasiadają w fotelach, by oglądać popularne Królowe. Jedna z gwiazd pochwaliła się zdjęciem ze ślubu, które wywołało wielkie zaskoczenie widzów.

Gwiazda programu Królowe życia wzięła ślub

Kiedy popularna gwiazda publikuje na swoich mediach społecznościowych ważne wydarzenie ze swojego życia, zazwyczaj jest ono szeroko komentowane. Tak było i tym razem. Jedna z gwiazd programu Królowe życia Patrycja Strzałkowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia ze ślubu. Na obu z nich pozuje w przepięknej sukni ślubnej.

Spoglądając w komentarze, jakie pojawiły się pod zdjęciami gwiazdy, można wywnioskować, że fani byli wyraźnie zaskoczeni, że Patrycja wzięła ślub. Kilkukrotnie robiła przymiarki do różnych sukni ślubnych, co także relacjonowała na swoim Instagramie. Teraz pojawiła się w tej ostatecznej i wymarzonej.

  1. Z ostatniej chwili: Będą nowe obostrzenia w Polsce. Ministerstwo już potwierdziło
  2. Szczegóły umowy TVP z Episkopatem zwalają z nóg. Zapewnili sobie więcej, niż można podejrzewać
  3. Danuta Martyniuk się wygadała. Ujawniła, jak Daniel chciał upokorzyć byłą żonę „Prowokowała go, Daniel chciał…”

Kim jest Patrycja Strzałkowska?

Patrycja Strzałkowska to znana influencerka, którą widzowie mogą kojarzyć z takich programów jak Ex na plaży, czy właśnie Królowe życia. Co prawda w popularnych Królowych spędziła tylko jeden sezon, jednak dzięki udziałowi w programie stała się bardzo popularna. Ponadto można było ją oglądać w 5 odcinku programu Przyjaciele do zadań specjalnych, emitowanym na antenie TVP 1.

Poza karierą w telewizji Patrycja jest także autorką czterech książek, których tytuły to: Welcome to Spicy Warsaw, Insta Beauty. Wszystko, co musisz wiedzieć o upiększaniu, Niemoralne decyzje oraz Cover Girl. Jednak największą karierę robi w mediach społecznościowych, gdzie krok po kroku relacjonuje każde wydarzenie ze swojego życia prywatnego.

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królowe życia
fot. instagram.com/patrycjastrzalkowska/

Patrycja Strzałkowska wzięła ślub.

Królowe życia
fot. instagram.com/patrycjastrzalkowska/

Gwiazda nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia. Gratulacje!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak przeżył śmierć kliniczną. Wszystkich przeszył dreszcz, kiedy powiedział, co jest „po drugiej stronie”
  2. Podjęli decyzję. Wszystko wraca do normy. Już za kilka dni obywatele UE będą mieli więcej swobody
  3. Dopiero teraz wyciekło, jak Kaźmierska została „królową życia”. Czy Conan jej wybaczył? Wszystko stało się nagle
  4. Najgorsza wiadomość z samego rana: „Z przykrością muszę poinformować, że wczoraj wieczorem odszedł od nas Rafał”
  5. Pamiętacie „Zbuntowanego anioła”? Nie do wiary, jak dziś wygląda Natalia Oreiro, jest jeszcze piękniejsza niż kiedyś
  6. Ubóstwiana surówka z czerwonej kapusty, jej sekretem jest jeden składnik. Zawsze wychodzi wyśmienita

Źródło: plotek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl