Już dzisiaj o 22:15 na TTV premiera kolejnego odcinka 8. sezonu uwielbianego programu ,,Królowe życia”. Dagmara martwi się stanem przyjaciółki, a Edzia wzywa karetkę. Czym jeszcze zaskoczą nas Królowe?

Na bieżąco śledzimy losy bohaterek popularnego programu Królowe życia. Dzisiejszy odcinek dostarczy widzom wielu emocji. Dowiemy się, jak czuje się ciężarna Edzia oraz w jaki sposób Dagmara wspiera przyjaciółkę. Nie zabraknie też wątku Asi, która zastanawia się co zrobić ze swoim luksusowym mieszkaniem. 

Królowe życia jak zwykle zaskoczą

Dagmara po wypadku samochodowym przeszła kilka operacji. Przez jakiś czas poruszała się na wózku, ale powoli wraca do pełni sił. Coraz sprawniej porusza się o kulach. Jest to świetna wiadomość nie tylko dla samej zainteresowanej, ale także dla jej przyjaciółki Edzi. Kobieta z niecierpliwością czeka na pojawienie się na świecie dziecka, a sprawne nogi przyjaciółki z pewnością przydadzą jej się w tym wyjątkowym okresie. W dzisiejszym odcinku przyszła mama wezwie pogotowie, co wpędzi w niepokój obie kobiety.

  1. Smutne informacje, nie żyje uwielbiany aktor. Zaraził się koronawirusem
  2. Zakażony koronawirusem mężczyzna zdradził pierwsze objawy i rozwój choroby. Bardzo ważne słowa, trzeba wiedzieć
  3. Ginekolog zdradza najczęstszy błąd swoich pacjentek. Rzadko która kobieta zwraca na niego uwagę

Co słychać u Asi?

W życiu nowej uczestniczki Królowych życia także nastąpią zmiany. Joanna zajmująca się wynajmem mieszkań, już od dłuższego czasu nie może znaleźć odpowiedniego lokatora do swojego luksusowego apartamentu. Decyduje więc, że sama w nim zamieszka! Przeniesienie całej swojej garderoby do nowego lokum z pewnością będzie dla królowej sporym wyzwaniem… Podczas pakowania Asia chwali się przyjaciółce nie lada zakupem. Najnowszy zakup to markowe buty warte 10 tysięcy euro!

Kolejnym newsem jest zaginięcie Patryka. Mężczyzna miał wyjść tylko na chwilę, a już od dłuższego czasu nie daje Izie znaku życia. Mimo późnej pory nadal nie wraca do domu. Okazuje się, że koleżanka królowej jest w podobnej sytuacji. Kobiety szukają mężów po całym mieście. Po czasie domyślają się, gdzie ich szukać. Na pytanie gdzie zniknął Patryk, znajdziemy odpowiedź w najnowszym odcinku. Myślicie, że Iza będzie zadowolona, gdy dowie się, gdzie podziewał się jej mąż? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królowe życia
fot. instagram.com @queen_of_life

Dagmara i Edzia nieustannie dbają o swoją przyjaźń.

królowe życia
fot. instagram.com @queen_of_life_77

Czy Dagmara wróciła do pełni zdrowia?

królowe życia
fot. instagram.com @krolowe_zycia_official

Tego gdzie zniknął Patryk, dowiemy się w najnowszym odcinku.

ZOBACZ TEŻ:
  1. Mężczyzna przebywał samotnie na kwarantannie bez jedzenia i picia. Na szczęście pomogli mu policjanci
  2. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
  3. Najrzadszy objaw koronawirusa. Oczy mogą zdradzić, czy jesteś zarażony
  4. Marta Manowska jest zaręczona. Uczestnicy ”Sanatorium miłości” nie są zdziwieni, znają jej wybranka
  5. Nagły wzrost zachorowań w Polsce, kolejne śmierci. Minister zdrowia: „To nie jest początek końca, to nawet nie jest koniec początku.”
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

źródło: eska.pl

Poprzedni artykułKto oglądał Rumcajsa? Dziś już nie ma tak genialnych bajek
Następny artykułCórka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala, walczy o życie. Lekarze poprosili o zgodę na intubację