Lelum.pl

Fot.screen „Królowe Życia”

Dagmara z „Królowych Życia” na zdjęciu z młodości. Miała wtedy ciemne włosy

25 Lipca 2019

Autor tekstu:

Ewelina Kolecka

Serial dokumentalny Królowe Życia jest pełen barwnych i nietuzinkowych osobowości, które od pierwszego wejrzenia podbiły serca widzów i internautów. Bezapelacyjnie największą gwiazdą programu jest Dagmara Kaźmierska — to nie tylko świetna bizneswoman, lecz także samotna matka, która z oddaniem wychowuje nastoletniego syna. Conan to jednocześnie jej oczko w głowie i największe oparcie. Kaźmierska niedawno opublikowała zdjęcie, na którym możemy podziwiać ich wspólne zdjęcie sprzed kilkunastu lat. Nie uwierzycie, jak kiedyś wyglądali — ona miała ciemne włosy, on był uroczym maleństwem. A dzisiaj? Za tym przystojnym młodzieńcem wzdychają wszystkie fanki serialu Królowe Życia!

Jak kiedyś wyglądali gwiazda programu Królowe Życia z synem?

Dagmara Kaźmierska jest bardzo aktywna w social mediach. Gwiazda programu Królowe Życia regularnie publikuje kolejne zdjęcia, na których ujawnia kulisy swojego luksusowego życia czy informuje, co aktualnie u niej słychać. Uwielbia także wstawiać fotografie z bliskimi, szczególnie synem Conanem.

Gwiazda programu Królowe Życia pewien czas temu umieściła na Instagramie kolejne zdjęcie Conanka, jak lubi pieszczotliwie nazywać swoją pociechę. Jednak ta fotografia jest naprawdę wyjątkowa. Widnieje na niej zarówno syn Dagmary Kaźmierskiej, stojący nieopodal starego zdjęcia z mamą. Kontrast między kilkunastoletnim młodym mężczyzną a słodkim berbeciem jest naprawdę niezwykły!

Przez lata zmieniła się również mama Conana. Chociaż Dagmara Kaźmierska wciąż cieszy się świetnym wyglądem, jedna z najsłynniejszych polskich blondynek w przeszłości nosiła ciemne włosy. Spodziewalibyście się tego? Dziś trudno wyobrazić sobie gwiazdę serialu Królowe Życia w takim wydaniu.

Kim jest Conan Kaźmierski?

Conan Kaźmierski jest jedynym synem Dagmary Kaźmierskiej. Młody mężczyzna powoli sam wyrasta na gwiazdę — na Instagramie obserwuje go aż siedemdziesiąt osiem tysięcy osób!

Czy Conan Kaźmierski w przyszłości pójdzie w ślady swojej mamy i zostanie biznesmenem albo spróbuje sił w show-biznesie? Na razie nastolatek skupia się na nauce. Na jego Instagramie możemy znaleźć informacje, że uczęszcza do VII Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu. Dagmara Kaźmierska musi być naprawdę dumna z tak pilnego syna!

Spodziewalibyście się, jak kiedyś wyglądał syn Dagmary Kaźmierskiej? Niewiele matek może pochwalić się tak dobrym kontaktem ze swoimi dziećmi, jak gwiazda serialu Królowe Życia !

ZOBACZ ZDJĘCIA DAGMARY KAŹMIERSKIEJ Z CONANEM:

królowe życia

Syn Dagmary Kaźmierskiej jest dla niej całym światem.

królowe życia

Gwiazda serialu Królowe Życia uwielbia spędzać czas ze swoim jedynakiem.

królowe życia

Tak wyglądał Conan Kaźmierski w dzieciństwie. Poznalibyście?

ZOBACZ TEŻ:

źródła: eska.pl, pl.wikipedia.org

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Ewelina Kolecka

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]