Królowe Życia: Dagmara Kaźmierska ma przed sobą niezwykle ciężki czas. Ulubienica widzów TTV podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Okazało się, że gwiazda padła ofiarą koszmarnego wypadku, który mógł skończyć się tragicznie: bawilibyście się na mojej stypie. Mamy zdjęcia ze szpitala!

Ta informacja wstrząsnęła wszystkimi wielbicielami programu Królowe Życia. Dagmara Kaźmierska poinformowała widzów o poważnych problemach ze zdrowiem. Było naprawdę groźnie — gwiazda przyznała, że mogła nawet umrzeć! Czy dziś czuje się już lepiej? Zwróciła się do fanów z poruszającym przesłaniem. Co właściwie stało się tamtego tragicznego dnia?

Królowe Życia: Dagmara jest w szpitalu?

Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do pechowego zdarzenia, w wyniku którego Dagmara Kaźmierska znalazła się w szpitalu. Gwiazda programu Królowe Życia poinformowała o całym zajściu późnym wieczorem 28 maja.

Królowe Życia: Dagmara postanowiła podzielić się z fanami smutną wiadomością za pośrednictwem social mediów. Gwiazda TTV opublikowała zdjęcie, na którym wygląda na wyraźnie przygnębioną. Leży w szpitalnym łóżku, a spod pościeli wystają jej złamane lub poważnie uszkodzone nogi.

Jak przystało na prawdziwą królową, bez względu na sytuację Dagmara Kaźmierska prezentuje się na zdjęciu nienagannie. Jest starannie umalowana, a zamiast szpitalnej piżamki włożyła sukienkę odsłaniającą ramiona. Wysiłek, jaki włożyła w stylizację, nie uszedł uwadze widzów, którzy szybko zaczęli obsypywać uwielbianą gwiazdę komplementami i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.

Dagmara Kaźmierska o wypadku. Co powiedziała?

Dagmara Kaźmierska nie powiedziała wprost, czy odniesione przez nią obrażenia są wynikiem wypadku, czy stoi za nimi inna przyczyna. Wyjawiła jednak, że mało brakowało, aby doszło do tragedii. Zwróciła się do widzów z apelem, żeby doceniali to, co mają, ponieważ w każdej chwili szczęście może się od nich odwrócić.

– Pamiętajcie, nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. […] Celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo… – napisała na Facebooku.

Królowe Życia: Dagmara Kaźmierska jeszcze długo nie odzyska pełni sił. Na szczęście gwiazda może w każdej chwili liczyć na swoich bliskich i tysiące fanów, którzy dołożą wszelkich starań, by umilić jej trudny okres rekonwalescencji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królowe Życia: Dagmara
fot. instagram.com @queen_of_life_77

Królowe Życia: Dagmara Kaźmierska trafiła do szpitala.

Królowe Życia: Dagmara
fot. instagram.com @queen_of_life_77

Gwiazda podzieliła się smutną wiadomością z fanami.

Królowe Życia: Dagmara
fot. instagram.com @queen_of_life_77

Królowe Życia: Dagmara Kaźmierska przyznała, że mogła nawet umrzeć!

Królowe Życia: Dagmara
fot. instagram.com @queen_of_life_77

Na razie nie wiadomo, jaka historia stoi za obecnym stanem uczestniczki programu Królowe Życia.

Królowe Życia: Dagmara
fot. facebook.com Dagmara Kaźmierska

Mamy nadzieję, że Dagmara Kaźmierska wkrótce wróci do zdrowia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Okropna katastrofa lotnicza! Właśnie zginął kochany przez miliony muzyk
  2. Magdalena Mielcarz poślubiła absolwenta Harvardu. Kim jest tajemniczy partner aktorki?
  3. Pies nie odstępował właściciela na krok. Kiedy mężczyzna zmarł, pies wciąż na niego czekał pod drzwiami
  4. Jolanta Kwaśniewska o stylu Agaty Dudy. Była bardzo szczera
  5. Anna Popek skrytykowała Kingę Rusin na antenie TVP. Broniła Zofii Klepackiej

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.