Choć „Królowe życia” zniknęły już z anteny, bohaterki programu nadal budzą emocje i nie tracą zainteresowania. Szczególną uwagę wzbudza relacja Dagmary i Edzi. Niedawno media obiegła wieść, że ich przyjaźń jest już przeszłością. Teraz okazuje się, że pomiędzy nimi może dojść do konkurencji.

Jeszcze zanim dowiedzieliśmy się o tym, że popularny program znika z TTV, krążyły doniesienia o konflikcie pomiędzy dwiema czołowymi gwiazdami programu „Królowe życia”. Dagmara sugerowała, że przyjaciółka, która dotąd, mimo wszystko, kryła się w jej cieniu, teraz chce robić solową karierę.

I choć mogło się wydawać, że to tylko tymczasowa różnica zdań, wszystko wskazuje na to, że bliska relacja pomiędzy kobietami należy już do przeszłości. Wątpliwości co do tego nie pozostawia ani niedawna rozmowa Kaźmierskiej w „domówce u Dowborów”, ani ostatnie, zaskakujące działania Edzi.

„Królowe życia” staną się konkurentkami? Edzia zakłada własny biznes

Na fali popularności przyniesionej przez program „Królowe życia” Dagmara Kaźmierska stworzyła właściwie całą markę luksusowych i ekstrawaganckich ubrań, które aktywnie reklamuje na TikToku. I choć nie są to ciuchy na każdą kieszeń, w sprzedaży z pewnością pomaga charyzma gwiazdy i naturalny dryg do biznesu.

Nieoczekiwanie, w ślad za byłą przyjaciółką postanowiła ruszyć także Edzia, która w ostatnim czasie coraz aktywniej udziela się w mediach społecznościowych. Także ona postanowiła otworzyć własny butik. Będzie konkurencją dla „Królowej”?

Jak informuje „Styl.fm”, Edyta postawiła na… ubrania własnej marki. Gwiazda sprzedaje luźne modele dresów, nawet w rozmiarach XXXXL. Na jej profilu można znaleźć nawet tak niekonwencjonalne rozwiązania, jak domowy komplet z satyny, a sprzedawane ciuchy mają przede wszystkim zapewnić pełen komfort i wygodę.

Bohaterka „Królowych życia” już wcześniej wykazywała zainteresowanie prowadzenia własnego biznesu. Kiedy Dagmara przechodziła terapię po wypadku samochodowym, przyjaciółka sama zaproponowała, że zaopiekuje się jej butikiem, co spotkało się z natychmiastową dezaprobatą Kaźmierskiej.

Wygląda jednak na to, że — w ten czy inny sposób — Edzia dopięła swego. I, jak poinformowała w relacji — zainteresowanie jest ogromne.

Wyświetl ten post na Instagramie

Królowe życia
fot. instagam.com/edzia_official_

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sanatorium miłości”. Anna otrząsnęła się po tym, jak potraktował ją Piotr, choć przyznaje: „Było to podłe”
  2. Adrianna Biedrzyńska odświeżyła fryzurę. Zupełnie nowy wizerunek odmłodził gwiazdę „Barw szczęścia”
  3. „Rolnicy. Podlasie”: Duża zmiana w gospodarstwie Andrzeja. Rolnikowi będzie się teraz lepiej pracowało


Źródło: Styl.fm

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl