Widzowie programu Królowe życia bardzo zżyli się nie tylko z charyzmatyczną Dagmarą Kaźmierską, ale także z jej bliskimi. Do grona osób ważnych dla bohaterki programu należą Wicio i jego partnerka Barbara. Niestety, mężczyznę spotkała wielka przykrość.

Przyjaciel Dagmary nie otacza się takimi luksusami, jak gwiazda programu Królowe życia, widzowie już kilka razy śledzili jego dramatyczne losy. Kradzież była dla niego kolejnym ogromnym ciosem.

Królowe życia: przyjaciel Dagmary okradziony

Wicio już z daleka widział, że coś jest nie tak. Docierając do swojej działki zauważył, że zniknęło ogrodzenie. Cała ciężka praca mężczyzny, który niedawno uporał się z wieloletnim uzależnieniem, poszła na marne.

Kiedy na działce pojawiła się Dagmara w towarzystwie Jacka, zastali Wicia ze spuszczoną głową i zdenerwowaną Barbarę. Kobieta od razu powiedziała, że skradziono domek i zagrodę.

Okradziony przyjaciel królowej życia tłumaczył, że zniknęła także klatka, która miała chronić przed lisami. Prawdopodobnie mężczyzna hodował drób. Niestety, na miejscu nie było już żadnych zwierząt.

Jak zobaczyłam tego Wicia to mi się serce kroiło – wyznała Dagmara w rozmowie z produkcją.

Gwiazda zawsze staje po stronie swoich bliskich i pomaga im za wszelką cenę. Niezwykle trudnym przeżyciem było dla niej zostawienie Wicia w ośrodku leczenia uzależnień.

My Cię nigdy nie zostawimy, to dla Twojego dobra mówiła wtedy. Więcej na ten temat przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

królowe życia
fot. kadr z programu ,,Królowe życia”

Dagmara bardzo przeżywa sytuację przyjaciela.

królowe życia
fot. kadr z programu ,,Królowe życia” TTV

Biednemu zawsze wiatr w oczy – piszą fani programu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: TTV

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl