„Królowe życia” to program, który cieszy się szeroką popularnością wśród widzów stacji TTV. Uczestnicy produkcji zyskali już rzeszę fanów, którzy tylko czekają na kolejne informacje z życia swoich ulubieńców. Tym razem na tapecie Edzia, przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej. 

Edyta Nowak to uśmiechnięta brunetka, którą w programie „Królowe życia” najczęściej widujemy u boku Dagmary Kaźmierskiej. Mało kto może jednak wiedzieć, ile tak naprawdę ma lat słynna Edzia. Okazuje się bowiem, że nasza królowa życia rocznikowo ma już 43 lata. Wygląda na swój wiek? 

Ile lat ma Edzia z „Królowe życia”? 

Jak już wspominaliśmy na początku Edyta Nowak rocznikowo ma 43 lata. Gwiazda programu stacji TTV wygląda jednak fenomenalnie i z pewnością wielu jej fanów będzie zaskoczonych tą liczbą. 

Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się, że Edzia podobnie jak Dagmara Kaźmierska mieszka w Kłodzku. Niewiele jednak wiemy o jej życiu prywatnym, gdyż w porównaniu do Dagmary, Edyta jest dość powściągliwą osobą. 

Wiadomo jednak, że 43-latka wiedzie spokojne życie u boku swojego męża Adama, który z zawodu jest mechanikiem samochodowym. W jednym z sezonów tak oto Dagmara Kaźmierska wypowiadała się na temat męża przyjaciółki:

Cieszę się, że jest z Adasiem, bo od niej bije teraz radość. Adaśka znam kupę lat. Adaśko jest mechanikiem samochodowym. Fajnie Edzię widzieć, że jest zadowolona. Adaśko jest też w ogóle fajny chłopak, towarzyski. Nie ma, że się nadąsa, że ktoś przyjdzie, że ja sobie o 12 w nocy np. przychodzę do nich na herbatę – wyznała Kaźmierska.

Edzia z „Królowych życia”: dzieci

Edzia z programu „Królowe życia” doczekała sie również dzieci. Jak niegdyś poinformowała widzów programu TTV Dagmara Kaźmierska, Edzia ma córkę Kryspinę i syna Nicolasa. 

Niestety, mama tej dwójki nie pochwaliła się zdjęciem swoich pociech, ale możemy domyślać się, że po mamie wyglądają zachwycająco. 

Edyta Nowak jeszcze do niedawna nie miała nawet profilu na Instagramie. Gwiazda programu TTV założyło swoje konto ze sporym opóźnieniem. Na jej profilu na próżno też szukać regularnych publikacji. Gwiazda sporadycznie wrzuca tam zdjęcia, chcąc zapewne chronić swoją prywatność. 

Jakiś czas temu pisaliśmy o zdjęciu, które opublikowała gwiazda programu „Królowe życia”. Jeden kadr narobił sporego szumu, więcej możecie przeczytać >tutaj<

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Królowe życia, fakt.pl 

 

Poprzedni artykułIda Nowakowska powiedziała, jest traktowana w TVP. ,,To jest taka cudowna, inspirująca rodzina”
Następny artykułMichał Wiśniewski pokazał swoje dzieci na jednym zdjęciu. Fani zachwyceni podobieństwem
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.