Krystian Wieczorek odejdzie z M jak miłość? Ta plotka sprawiła, że fani serialu byli przerażeni! Sam aktor długo nie komentował tych doniesień. Teraz jednak twórcy produkcji postanowili się wypowiedzieć.

Co dalej z losami uwielbianego przez widzów, przystojnego prawnika, Andrzeja Budzyńskiego, w którego od lat wciela się Krystian Wieczorek? Czy Magda (Anna Mucha) straci męża? Te pytania wywoływały dreszcze u najwierniejszych fanów serialowej pary. W końcu mamy stanowisko produkcji.

Czy Krystian Wieczorek odejdzie z M jak miłość?

Krystian Wieczorek nie odejdzie z M jak miłość! Jak podaje jeden z portali, fani nie mają się czego obawiać! 

– To są kompletne bzdury! Wręcz przeciwnie — w nowym sezonie wątek Krystiana Wieczorka będzie kontynuowany, a dalsze losy Budzińskiego i Magdy dostarczą widzom wielu emocji przez cały powakacyjny sezon — cytuje jednego z twórców serialu plejada.pl.

Trudno wyobrazić sobie lepszą wiadomość, jaką mogliśmy otrzymać przed wakacyjną przerwą! Serial bez wątku przyjaciela słynnej rodziny Mostowiaków, już nie byłby taki sam. Poza tym nie wiadomo, co w takim wypadku twórcy zafundowaliby postaci Anny Muchy. Grana przez nią Magdalena Marszałek przeżyłaby kolejny koszmar i to tuż po tym, jak omal nie umarła przez przyszywanego syna Andrzeja.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Fani Krystiana Wieczorka mogą odetchnąć z ulgą!

Krystian Wieczorek miał odejść z serialu z powodu innych obowiązków zawodowych i tym samym mniejszej ilości czasu, jaki był w stanie poświecić swojej rodzinie. Przypominamy, że aktor związany jest z inną gwiazdą M jak miłość, Marią Szaflarską, z którą ma roczną córeczkę, Anielkę. Para poznała się właśnie na planie hitowego serialu TVP2. Maria jest nie tylko aktorką, zajmuje się także reżyserią i odnosi w tej dziedzinie spore sukcesy.

Fanom aktora nie pozostało nic innego, jak tylko czekać na nowe odcinki popularnego serialu. Jeśli wierzyć podanym informacjom, wątek Andrzeja i Magdy wzbudzi nie mało emocji. Co tym razem wymyślili dla nich twórcy?

ZOBACZ ZDJĘCIA GWIAZD:

Krystian Wieczorek
instagram.com @krystian_wieczorek_official

Fani aktora mogą odetchnąć z ulgą!

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.