Krystian Wieczorek nie należy co prawda do grona najpopularniejszych aktorów w naszym kraju, ale dzięki jego roli w „M jak miłość” zna go spora część Polaków. Jak się okazuje, ta rozpoznawalność w jego przypadku bywa bardzo nieprzyjemna.

Aktor opowiedział w rozmowie z „Faktem” do jakich, kuriozalnych sytuacji potrafi dochodzić, gdy w miejscach publicznych spotyka fanów wyżej wspomnianego serialu. Ci, zamiast poprosić o fotkę czy autograf, potrafią narobić mu problemów.

Krystian Wieczorek i jego problemy z rozpoznawalnością

Jak się okazuje, Krystian Wieczorek jest już do tego stopnia kojarzony z odgrywanym przez siebie mecenasem Budzyńskim, że niektórym wydaje się wręcz, że to jedna i ta sama osoba. Mężczyzna przyznał, że już nie raz w obecności swojej prawdziwej małżonki był pytany o to, gdzie jest jego żona, Anna Mucha.

Jak wiadomo, ta odgrywa tylko serialową partnerkę Budzyńskiego, a Wieczorka z nią nie łączy nic poza ciepłymi, ale zawodowymi relacjami. Któregoś razu akurat spędzali urlop w tym samym ośrodku i lokalni pracownicy mieli mu wręcz mówić, że przed chwilą widzieli jego żonę, choć ta prawdziwa stała koło niego.

Jego ukochana, Maria Szafirska jest świadoma całej sytuacji i nie robi mężowi problemów o potencjalne zdrady, co nie zmienia faktu, że kiedyś takie nieporozumienie może doprowadzić do jakichś nieprzyjemności.

W kogo jeszcze wcielał się Krystian Wieczorek?

Dorobek artystyczny Krystiana Wieczorka zdecydowanie wykracz poza „M jak miłość”, dlatego nie należy sprowadzać go tylko do roli Budzyńskiego. Kogo jeszcze wobec tego odgrywał aktor? Wcielał się, chociażby w majora Martina Halbe w „Czasie Honoru”.

Ponadto pojawił się również w innych, kultowych serialach, choćby „Na dobre i na złe” oraz w „Plebanii”, gdzie odgrywał jednak mniej istotne role. Może być także kojarzony z kilku produkcji z serii „Nad rozlewiskiem”. To on grał w niej Sławka Maja.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Teresa Lipowska i Marcin Mroczek obchodzili urodziny na planie „M jak miłość”. Ekipa serialu świetnie się bawiła
  2. „Nasz nowy dom”: Kim naprawdę jest Martyna Kupczyk? Pani architekt jest bardzo ciekawą postacią
  3. „Sanatorium miłości”: Nina Busk przed śmiercią miała dwa życzenia. Chodziło o jej pogrzeb

Źródło: fakt.pl/ jastrzabpost.pl

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl