Krystyna Feldman w młodości była niezwykle piękną kobietą. Znana z serialu Świat według Kiepskich odznaczała się ogromnym dystansem i bezpośredniością. Niewiele osób jednak wie, jak wyglądała kilka dekad wcześniej. Była zjawiskowa! 

Zdolności, które aktorka prezentowała na wielkim ekranie i w teatrze były pomieszaniem groteski z ekscentryzmem. Niejednokrotnie wcielała się w role, których wiele aktorek z pewnością by się nie podjęło. 

Aktorka epizodyczna 

Krystyna Feldman była niezwykle utalentowaną i zaangażowaną w swoją pracę aktorkąNie bała się wyzwań i często przyjmowała role, w których musiała wcielić się w… mężczyznę! Na deskach teatru prezentowała się publiczności jako Kaj z Królowej Śniegu, czy też pan Ciuciumkiewicz w sztuce Dom otwarty.

Babcia Rozalia 

Największą popularność zdecydowanie przyniosła jej rola babki Kiepskiej w serialu Świat według Kiepskich. We wspomnianą postać wcielała się przez sześć lat. Choć jej przygoda z produkcją nie trwała długo, fani sitcomu do dziś cytują jej słynne powiedzenia, żarty i ironiczne komentarze.

Jak wyglądała Krystyna Feldman w młodości?

Artystka z ogromnym dorobkiem urodziła się w 1916 roku we Lwowie. Od najmłodszych lat związana była ze światem artystycznym i z wielką pasją podchodziła do swojego zawodu.

Znalezione w internecie zdjęcie prezentuje Krystynę Feldman jako niezwykle urokliwą kobietę. Delikatne rysy twarzy, duże brązowe oczy i krótkie, acz bardzo eleganckie uczesanie, sprawiały, iż wyglądała naprawdę niesamowicie. Poznalibyście ją?

Zobacz zdjęcia:

Krystyna Feldman w młodości
instagram.com @festfyrtel

Krystyna Feldman to jedna z ikon polskiej sceny teatralnej.

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.