Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krystyna Loska miała zajmować się czymś zupełnie innym. Los całkowicie pokrzyżował jej plany
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 10.02.2020 14:56

Krystyna Loska miała zajmować się czymś zupełnie innym. Los całkowicie pokrzyżował jej plany

krystyna loska
facebook.com/TVAntenaPL

Krystyna Loska miała być kimś zupełnie innym! Legendarna spikerka jakiś czas temu zdecydowała się na wspólny wywiad z córką: Grażyną Torbicką, w którym opowiedziała o swoich początkach w telewizji. Zdradziła także, jakie miała wcześniej plany. Okazuje się, że miała ważny powód, by przerwać studia.

Grażyna Torbicka jest jedną z najbardziej popularnych prezenterek w Polsce, jednak nie każdy wie, że telewizyjny talent odziedziczyła po mamie, która jest legendą TVP! Krystyna Loska w młodości była jedną z pierwszych gwiazd telewizyjnych w Polsce. Po latach zdecydowała się na wspólny wywiad z córką.

Krystyna Loska kiedyś

Krystyna Loska w młodości nie wiązała swojej przyszłości z dziennikarstwem, a z aktorstwem. Studiowała przez dwa lata na wydziale aktorskim szkoły teatralnej w Krakowie, jednak musiała przerwać studia. Dlaczego zdecydowała się na przerwę? Okazuje się, że powodem była ciąża, co więcej przez pierwsze lata życia swojej córki również zrezygnowała z kariery.

Byłam z Grażynką przez pierwsze cztery lata, bo uważam, że nikt nie zastąpi dziecku mamy. Przerwałam z tego powodu na jakiś czas studia aktorskie w Szkole Teatralnej w Krakowie. Warto było. A tak w ogóle to nie oczekiwałam od życia zbyt wiele. Brałam i biorę je takim, jakie jest, niczego nie żałuję, cieszę się z tego, co mam – wyznała w rozmowie ze Zwierciadłem.

  1. Uczniowie liceum w Rzeszowie protestują. Słowa dyrekcji wywołały prawdziwą burzę w sieci
  2. Mężczyzna z przyszłości? Marka Gucci pokazała, jak powinien wyglądać obecnie facet

Początki kariery Krystyny Loski

Krystynie Losce udało się skończyć studia aktorskie, zdając egzaminy eksternistyczne, jednak jej kariera potoczyła się w kompletnie innym kierunku. Na początku lat 60. prowadziła audycję w katowickim radiu i to właśnie tam ją zauważono i zaproponowano pracę telewizji. I tak w 1962 roku zaczęła pracę w TVP Katowice, aby po 10 latach przenieść się do stolicy, gdzie dostała angaż w głównej antenie. Krystyna Loska w młodości była najpopularniejszą polską spikerką, zapowiadała programy, prowadziła wywiady, a także zajmowała się konferansjerką.

Mimo że z telewizji odeszła już kilkanaście lat temu, wciąż jest pamiętana przez rzeszę telewidzów. Po odejściu z telewizji w 1995 roku nie usunęła się w cień, a jeszcze przez kilka lat pracowała na estradzie. Całkowicie zrezygnowała z pracy w mediach dopiero kilka lat temu. W mediach głośno jest za sprawą jej stanu zdrowia, które niestety ostatnimi czasy nie sprzyjało prezenterce. Dwa lata temu Krystyna Loska przeszła zawał, jednak teraz na szczęście czuje się dobrze i jest pod świetną opieką lekarzy oraz bliskich! Krystyna Loska obecnie wciąż tryska energią i świetnie wygląda. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Krystyna Loska w młodości

Krystyna Loska w młodości powalała urodą.

Krystyna Loska w młodości

Grażyna Torbicka poszła w ślady mamy.

Krystyna Loska w młodości

Tak wygląda Krystyna Loska dziś.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rak jelita grubego jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Jego objawy często są bagatelizowane
  2. Ser, który zrobisz w domu w 20 minut. Potrzebne ci są tylko 3 składniki
  3. 22-latka przyszła do lekarza z siniakami. Było już za późno by jej pomóc, druzgocąca diagnoza
  4. Dominika Gwit pokazała kolejne zdjęcia ze ślubu. Autorem jest uwielbiany aktor
  5. Widzowie Królowych życia kochali ją. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą

źródło: zwierciadło.pl