Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak dziś wygląda Krystyna Loska? Legendarna spikerka wciąż zachwyca urodą
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 31.12.2019 10:10

Jak dziś wygląda Krystyna Loska? Legendarna spikerka wciąż zachwyca urodą

Krystyna Loska i Jan Banaś
nstagram.com @grazynatorbicka

Krystyna Loska niestety już nie gości tak często na ekranach naszych telewizorów, jak kiedyś. Legendarna prezenterka Telewizji Polskiej została zapamiętana jako piękna, zawsze elegancka pani z telewizji. Jak dziś wygląda Krystyna Loska? To wciąż urodziwa kobieta – już wiemy, po kim Grażyna Torbicka jest taka piękna.

Krystyna Loska swoje pierwsze kroki w telewizji stawiała ponad 50 lat temu. Jak się zmieniała i jak wygląda obecnie? Gwiazda telewizji dziś wciąż zachwyca urodą i elegancją. Zobacz jak ikona polskiej telewizji, wygląda dziś. Mimo że przeszła na zasłużoną już emeryturę, nadal możemy spotkać ją na warszawskich salonach, kiedy to towarzyszy swojej córce – Grażynie Torbickiej.

Jak dziś wygląda Krystyna Loska?

Krystyna Loska w tym roku będzie obchodziła 82 urodziny. Znana nam wszystkim kultowa spikerka Telewizji Polskiej nie zawsze chciała być dziennikarką. Zanim zaczęła pracę w TVP, planowała zostać aktorką, jednak w ukończeniu krakowskiej szkoły teatralnej przeszkodziła jej ciąża. Spikerka urodziła córkę Grażynę, a swoją drogę zawodową postanowiła związać z radiem, a potem telewizją. To właśnie praca w TVP przyniosła Losce ogólnopolską rozpoznawalność i sympatię widzów.

Spikerka przeszła na zasłużoną emeryturę, jednak wciąż pojawia się na oficjalnych wyjściach, gdzie towarzyszy swojej równie znanej córce – Grażynie Torbickiej. Krystyna Loska teraz wciąż zachwyca wyglądem. Szczupła, zadbana, starannie ubrana i uczesana. Tak właśnie obecnie prezentuje się Krystyna Loska. Z pewnością sekretem urody Krystyny Loski, jak równie pięknej Grażyny Torbickiej są świetne geny. Po obu paniach nie widać żadnej ingerencji chirurga plastycznego.

Krystyna Loska miała zawał

W lipcu 2017 spikerka hucznie obchodziła swoje 80. urodziny. Gwiazda czuła się świetnie, a na urodzinowej imprezie bawiła się jej rodzina i najbliżsi znajomi z czasów pracy w Telewizji Polskiej. Kilka tygodni później, kiedy przebywała na swojej działce na obrzeżach miasta, nagle bardzo źle się poczuła.

krystyna loska

W nocy z mocnym bólem serca pojechała do szpitala, w którym zdiagnozowano zawał. Natychmiast podjęto decyzję o operacji, podczas której udrożniono jej zatkaną tętnicę. Operacja się udała, a Loska szybko wróciła do formy i dziś czuje się już świetnie. Jak donosi portal se.pl Loska już od ponad dwóch dekad, boryka się z problemami z sercem. Życzymy jej zatem jak najwięcej zdrowia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Krystyna Loska w mlodosci

Krystyna Loska to jedna z najbardziej znanych polskich spikerek.

krystyna loska: mąż

Dziś, 80-letnia dziennikarka wygląda obłędnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach
  4. Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, podobnie jak prezenterka
  5. Ksiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
  6. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość